O nas

Misja

Na Początku Była Idea

Chcieliśmy stworzyć rodzinną firmę, która da swoim Klientom nienaruszalne poczucie pewności i bezpieczeństwa oraz pewną wiedzę, która bez względu na okoliczności zwielokrotni ich zyski i rozwiąże najbardziej „bolące” problemy. Tak oto powstał pierwszy człon nazwy: Dogmat. Jego słownikowe znaczenia są różne. My utożsamialiśmy go z nauką, podstawową i nienaruszalną tezą. Pewnością.

Aby wypełnić Misję firmy, zdecydowaliśmy się na tworzenie praktycznych narzędzi biznesowych: innowacyjnych systemów informatycznych Dogmat Systemy Services. Wyznaczyliśmy im konkretny cel.
Autorskie programy informatyczne Dogmat Systemy Services miały usprawnić pracę Partnerom i Klientom oraz sprawić, że szybciej zrealizują swoje biznesowe, jak i osobiste cele. (Wiadomo, że udane życie zawodowe daje wolność finansową i zmienia jakość życia prywatnego). Tak oto powstała pozostała część, określająca nazwę firmy: Systemy Services.

Nasze systemy rosły razem z nami. Zawsze byliśmy czuli na potrzeby i sugestie naszych Partnerów. Na podstawie wniosków płynących ze współpracy przez lata modyfikowaliśmy autorskie rozwiązania i dążyliśmy do doskonałości (tak zresztą jest do dziś).

Droga na szczyt nie była łatwa.
Uczyliśmy się na własnych błędach i sukcesach.
Wyciągaliśmy wnioski. Dążyliśmy do coraz lepszych efektów.

WARTOŚCI

Naszą największą wartością jesteś – Ty. Twoje zadowolenie ze współpracy. Osiągnięte cele.
Poniżej zobaczysz już tylko konsekwencje naszego podejścia do Partnerów biznesowych:

  • Jakość wykonywanej pracy (szybkie i skuteczne podjęcie działań)
  • Zaufanie, doświadczona kadra, profesjonalizm
  • Innowacyjność – autorskie oprogramowanie
  • Rzetelne i jasne zasady współpracy, dbanie o wizerunek Partnera
  • Bezpieczeństwo przetwarzania danych

JAKOŚĆ

ZAUFANIE

INNOWACYJNOŚĆ

RZETELNOŚĆ

mock-up2

ZATEM:

Dogmat Systemy Services to Ludzie, którzy chcą Cię słuchać. Będziemy wspierać Cię w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych wyzwań zawodowych.
Zależy nam na Twoim Dobrobycie i Sukcesie. Naszą siłą jest to, że jesteśmy firmą rodzinną – każdego dnia dbamy o zachowanie najwyższej jakości obsługi naszych Partnerów i Klientów.

I nie są to tylko dobre intencje. W Dogmat Systemy Services plany i zamierzenia stają się rzeczywistością. Jeśli pragniesz powierzyć nam swoje sprawy, Twój opiekun-doradca na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia wskaże Ci drogę działania. Zaproponuje sprawdzone narzędzia, które spowodują, że szybko sprostasz zawodowym wyzwaniom. Będziesz bardziej efektywny. Odniesiesz sukces w pracy i biznesie.

Dogmat Systemy Services – Jedna Z Pierwszych Firm
Zarządzających Wierzytelnościami W Polsce

Początek naszej działalności to 1999 rok. Ryzykowaliśmy. Byliśmy jedną z pierwszych polskich firm, która zajmowała się windykacją terenową – przecieraliśmy dopiero szlaki, byliśmy pionierami. Tworzyliśmy innowacyjne rozwiązania. Nie raz błądziliśmy, ale zawsze wyciągaliśmy wnioski i stale szliśmy do przodu, pamiętając o naszej misji. Teraz z dumą możemy powiedzieć, że przez te lata stworzyliśmy najwyższe standardy zarządzania wierzytelnościami, zdobyliśmy wiedzę, z której czerpią nasi Partnerzy biznesowi i Klienci. Pierwszymi Partnerami Dogmat Systemy były instytucje finansowe, z którymi pracujemy do dnia dzisiejszego.

Windykacja terenowa to był pierwszy krok. Widząc efekty naszych działań, postanowiliśmy poszerzyć zakres prac Dogmat Systemy. Obecnie oferujemy kompleksową usługę zarządzania wierzytelnościami, począwszy od monitoringu po egzekucję komorniczą. Specjalizujemy się w poszukiwaniu Klientów, ujawnianiu ich majątku, wskazujemy przedmiot zabezpieczenia. Ponadto świadczymy usługę Audytu: na zlecenie przeprowadzamy kontrole jakości, raportujemy oraz doradzamy naszym Partnerom.

Firma Dogmat Systemy Services prowadzi działania na terenie Polski, Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz Ukrainy i Białorusi. Zapoznaj się z naszym profilem. Zobacz, w czym możemy Cię wesprzeć. Jeśli masz pytania, nie wahaj się ich zadać – zawsze Ci pomożemy.

Dobrobytu i sukcesów

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen