Kariera

Oferty pracy

Dlaczego Dogmat Systemy Services to firma, w której chce się pracować? Odpowiedź jest prosta: tworzą ją wyjątkowi Ludzie. To dzięki nim osiągamy tak wiele. W Dogmat Systemy rzetelnie wykonana praca, jest tak samo ważna, jak wartości: szacunek do życia prywatnego, talenty każdego z członków Załogi, uczciwość, odpoczynek i wzajemne wsparcie. Wiemy, że prawdziwe szczęście tworzy balans między pracą i życiem rodzinnym. Jeśli myślisz tak, jak my oraz pragniesz zmiany na lepsze – prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego wyjątkowego Zespołu. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. windykacji telefonicznej (Call Center) w Dziale Monitorowania Należności

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)

Twoja praca będzie polegała na:

 • Działaniach z obszaru windykacji tj.
  • podejmowanie kontaktów z klientami B2B w celu uzyskania całkowitej spłaty zadłużenia;
  • monitorowanie terminowości i skuteczności ustaleń;
  • realizacji celów ilościowych i jakościowych;
  • raportowanie niedoskonałości i propozycje usprawnień w procesie windykacji
 • Koordynacji pracy Negocjatorów terenowych tj.
  • nadzór nad obsługą spraw przez Negocjatorów terenowych oraz ewidencjonowanie ich przebiegu w systemie
  • rozliczanie Negocjatorów z realizacji zleceń
  • raportowanie statusu realizacji zleceń

Zgłoś się do nas, jeśli posiadasz:

 • doświadczenia w pracy o podobnym charakterze (windykacja, obsługa klienta)
 • wysokich kompetencji interpersonalnych, umiejętności pracy z ludźmi i budowania z nimi dobrych relacji
 • bardzo dobrych kompetencji komunikacyjnych, swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych
 • bardzo dobrej umiejętności organizowania pracy własnej, dokładności, systematyczności i spostrzegawczości
 • umiejętność obsługi MS Office (w szczególności MS Excel)
 • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze w Suchym Lesie
 • mile widziana znajomość języka angielskiego

Za Twoją pracę oferujemy:

 • zatrudnienie w stabilnej firmie rodzinnej z ponad 20-letnim doświadczenie
 • dowolną formę zatrudniania: UoP, Kontrakt B2B, UZ
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • pracę z ekspertami – chętnie podzielimy się wiedzą i przygotujemy Cię do wykonywania Twojej pracy w okresie wdrożenia
 • po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej

Miło nam będzie jeżeli dołączysz do nas!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, przekaż nam swoją aplikację wraz z krótkim opisem – w jaki sposób Twoja osoba wpisuje się w proponowane stanowisko.

Zamieść proszę swoje CV klikając w link:  https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1001940235

lub prześlij pod adres: sekretariat@dogmatsystemy.pl


Pierwsze rozmowy rekrutacyjne odbędą się online, kolejne w siedzibie Spółki. Informujemy również, że nie ponosimy kosztów dojazdu. Dogmat Systemy Services Sp. z o.o., ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 62-002 Suchy Las.

www.dogmatsystemy.pl


Wysyłając Twoje CV do Dogmat Systemy Services Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dogmat Systemy Services Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sekretariat@dogmatsystemy.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do przeprowadzenia i zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy lub do czasu cofnięcia Twojej zgody. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przewidziany przepisami prawa związanymi z przedawnieniem roszczeń.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych a także współpracującymi z nami firmami wspierającymi proces rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem sekretariat@dogmatsystemy.pl.

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen