Kariera

Oferty pracy

Dlaczego Dogmat Systemy S.A. to firma, w której chce się pracować? Odpowiedź jest prosta: tworzą ją wyjątkowi Ludzie. To dzięki nim osiągamy tak wiele. W Dogmat Systemy rzetelnie wykonana praca, jest tak samo ważna, jak wartości: szacunek do życia prywatnego, talenty każdego z członków Załogi, uczciwość, odpoczynek i wzajemne wsparcie. Wiemy, że prawdziwe szczęście tworzy balans między pracą i życiem rodzinnym. Jeśli myślisz tak, jak my oraz pragniesz zmiany na lepsze – prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego wyjątkowego Zespołu. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Audytor

Miejsce pracy: woj. śląskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska
Realizacja audytów zgodnie z wewnętrznymi procedurami w zakresie:

 •  planowania, przygotowywania i prowadzenia audytu stoków dealerskich,
 •  analizy dokumentacji handlowej,
 •  przygotowanie i opracowywanie raportów audytowych.

Wymagania:

 •  wykształcenie minimum średnie,
 •  doświadczenia w branży audytowej,
 •  komunikatywność, wysoka kultura osobista,
 •  zdolności negocjacyjne,
 •  terminowość, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
 •  systematyczność i zaangażowanie,
 •  odporność na stres,
 •  prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych (praca w terenie),
 •  znajomość podstaw prawa,
 •  prowadzona działalność gospodarcza,
 •  raportowanie w wersji elektronicznej.

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • pracę w zgranym i ambitnym zespole,
 • wsparcie i szkolenie, w tym praktyczne działania w terenie,
 • pracę, która stawia wyzwania, daje sporo satysfakcji, wspiera i rozwija Twoje umiejętności ostatecznie przekładając się na zadowalający zysk!

Miło nam będzie jeżeli dołączysz do nas!  Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@dogmatsystemy.pl Rozmowy rekrutacyjne odbędą się w siedzibie Spółki. Informujemy również, że nie ponosimy kosztów dojazdu. Dogmat Systemy S.A. ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 62-002 Suchy Las.

www.dogmatsystemy.pl

Wysyłając Twoje CV do Dogmat Systemy S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dogmat Systemy S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sekretariat@dogmatsystemy.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do przeprowadzenia i zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy lub do czasu cofnięcia Twojej zgody. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przewidziany przepisami prawa związanymi z przedawnieniem roszczeń.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych a także współpracującymi z nami firmami wspierającymi proces rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem sekretariat@dogmatsystemy.pl.

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen