Kariera

Oferty pracy

Dlaczego Dogmat Systemy S.A. to firma, w której chce się pracować? Odpowiedź jest prosta: tworzą ją wyjątkowi Ludzie. To dzięki nim osiągamy tak wiele. W Dogmat Systemy rzetelnie wykonana praca, jest tak samo ważna, jak wartości: szacunek do życia prywatnego, talenty każdego z członków Załogi, uczciwość, odpoczynek i wzajemne wsparcie. Wiemy, że prawdziwe szczęście tworzy balans między pracą i życiem rodzinnym. Jeśli myślisz tak, jak my oraz pragniesz zmiany na lepsze – prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego wyjątkowego Zespołu. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Radca Prawny

Jesteśmy firmą rodzinną. Od niemal 20 lat zarządzamy wierzytelnościami Instytucji Finansowych, realizujemy proces audytów dla Importerów Marek oraz Instytucji Finansowych. Od 2017 roku dzięki usłudze Twoje Bezpieczne Należności kompleksowo wspieramy Przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zarządzaniu ich należnościami. Naszą wartość buduje jakość oferowanych usług, innowacyjna technologia oraz kluczowy ZESPÓŁ doświadczonych Audytorów oraz Negocjatorów Terenowych, działających na terenie Polski i Unii Europejskiej.
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy: Radcy Prawnego
Sprawdź, czy to coś dla Ciebie.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie rekomendacji prawnych
  • Kierowanie spraw na drogę postępowania sądowego lub egzekucyjnego
  • Koordynacja oraz raportowanie na temat stanu spraw
  • Tworzenie okresowych statystyk i raportów
  • Ścisła współpraca z Departamentem Windykacji i Ochrony Wierzytelności

Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań procesowych
  • Zaangażowanie oraz rzetelne podejście do powierzonych zadań
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy zespołowej
  • Dokładność i skrupulatność

Mile widziane:
Praktyczna znajomość zagadnień związanych z windykacją i dochodzeniem należności

Forma współpracy: B2B

Chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła? Aplikuj!
Wyślij CV na adres: praca@dogmatsystemy.pl

Wysyłając Twoje CV do Dogmat Systemy S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dogmat Systemy S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sekretariat@dogmatsystemy.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do przeprowadzenia i zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy lub do czasu cofnięcia Twojej zgody. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przewidziany przepisami prawa związanymi z przedawnieniem roszczeń.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych a także współpracującymi z nami firmami wspierającymi proces rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem sekretariat@dogmatsystemy.pl.

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen