Kariera

Oferty pracy

Dlaczego Dogmat Systemy S.A. to firma, w której chce się pracować? Odpowiedź jest prosta: tworzą ją wyjątkowi Ludzie. To dzięki nim osiągamy tak wiele. W Dogmat Systemy rzetelne wykonana praca, jest tak samo ważna, jak wartości: szacunek do życia prywatnego, talenty każdego z członków Załogi, uczciwość, odpoczynek i wzajemne wsparcie. Wiemy, że prawdziwe szczęście tworzy balans między pracą i życiem rodzinnym. Jeśli myślisz tak, jak my oraz pragniesz zmiany na lepsze – prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego wyjątkowego Zespołu. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Dogmat Systemy S.A. jest jedną z pierwszych firm zarządzających wierzytelnościami w Polsce. Naszą wartość buduje jakość oferowanych usług, innowacyjna technologia oraz kluczowy ZESPÓŁ doświadczonych negocjatorów oraz audytorów działających na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Jeśli  chcesz rozwijać swoje talenty i umiejętności w miłej i rodzinnej atmosferze – dołącz do nas!

To właśnie u nas znajdziesz to czego szukasz: spokój i satysfakcję, pracę w młodym i ambitnym zespole! Bo dla nas najważniejsi są LUDZIE!

Aktualnie zapraszamy do naszego Zespołu:  PRACOWNIKA BIURA SPRZEDAŻY;

Główne obowiązki:

  • obsługa telefoniczna i mailowa potencjalnych Klientów,
  • prezentowanie oferty,
  • zawieranie umów z Klientami,
  • obsługa posprzedażowa.

Oczekiwania:

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodyscyplina w realizacji obowiązków,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera oraz narzędzi: arkusz kalkulacyjny (Excel), edytor tekstu (Word), oprogramowanie do tworzenia prezentacji (PowerPoint),
  • prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • pracę, która stawia wyzwania, daje sporo satysfakcji, wspiera i rozwija Twoje umiejętności ostatecznie przekładając się na zadowalający zysk!

Miejsce pracy: Suchy Las

Miło nam będzie jeżeli dołączysz do nas!

Poznaj nas odwiedzając naszą stronę www.dogmatsystemy.pl

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany prześlij proszę swoją aplikację wraz ze zdjęciem (list motywacyjny oraz CV*) na adres e-mail:  praca@dogmatsystemy.pl.

Rozmowy rekrutacyjne odbędą się w siedzibie Spółki.

Dogmat Systemy S.A.

  1. Powstańców Wielkopolskich 2, 62-002 Suchy Las

tel. 061 651 20 20

 *W CV prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla  potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”