Dlaczego my?

Oto Kilka Faktów, Które Ułatwią Ci Wybór

DOŚWIADCZENIE

Dogmat Systemy to jedna z pierwszych firm w Polsce, zajmujących się kompleksowym zarządzaniem wierzytelnościami. Fundamentem naszej działalności jest windykacja terenowa. I nie mówimy o tym, żeby podkreślić, iż jesteśmy pionierami w swojej branży. Mówimy o tym, bo przez te niemal 20 lat działalności wypracowaliśmy skuteczne procedury, autorski program, własną metodologię, które się sprawdzają. Po prostu.

KOMUNIKACJA

Niezwłocznie odpowiemy na Twojego e-maila i każdą wiadomość. Kiedy będziesz nas potrzebować – będziemy do Twojej dyspozycji – za każdym razem.
W godzinach pracy – nasz telefon nigdy nie milczy.

EKSPERCI

Nasi Eksperci nie tylko posiadają doświadczenie, ogromną wiedzę mi.in. z zakresu prawa, ekonomii, psychologii i kryminalistyki. To także ludzie sumienni, aktywni i ambitni. Przez lata w Dogmat Systemy zgromadziliśmy najlepszych fachowców, którzy, jeśli zechcesz, będą pracować także i na Twój sukces.

SKUTECZNOŚĆ

Nasza skuteczność wynosi znacznie ponad 95%, a w ostatnich latach wskaźnik sukcesu w zakresie Windykacji i Ochrony Wierzytelności /WOW/ wynosi aż 98%! Odzyskamy Twoje należności nawet od tzw. trudnych dłużników. Nierealne? Nie dla nas! Uzyskujemy tak dużą skuteczność, ponieważ pracujemy w oparciu o techniki śledcze, wywiadowcze i psychologiczne. Zawsze przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Od lat, nieprzerwanie osiągamy najwyższe rezultaty skuteczności w odzyskiwaniu należności. Jest to najważniejszy miernik naszej pracy.

ZAANGAŻOWANIE

Poświęcimy Ci 100% naszej uwagi. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i doradztwo. Dogmat Systemy Services to Ludzie, którzy chcą Cię słuchać. Wesprzemy Cię w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych wyzwań zawodowych.
Zależy nam na Twoim Dobrobycie i Sukcesie.

JASNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Przedstawiamy rzetelne i jasne warunki współpracy. Gwarantujemy Ci, że sumiennie wykonamy każde zadanie zawarte w umowie. Na bieżąco będziemy raportować o postępach prac. Dzięki temu uzyskasz pełną kontrolę nad przebiegiem działań.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Otrzymujesz od nas to, czego chcesz i potrzebujesz. Narzędzia oraz rozwiązania, które Ci zaproponujemy, będą dostosowane do Twoich wymagań, specyfiki Twojej działalności i polityki zarządzania firmą. Nie opieramy się na gotowych szablonach. Stworzymy je tylko dla Ciebie.

AUTORSKIE OPROGRAMOWANIE

DSonline to  autorski program informatyczny, który stworzyliśmy na bazie kilkunastoletniej współpracy z uznanymi na całym świecie markami samochodowymi oraz instytucjami finansowymi. DSonline jest taki, jak chcesz.

Do potrzeb Twojej firmy dostosujemy m.in.:

  • Częstotliwość raportowania
  • Rodzaj raportowania
  • Informacje, które chcesz, aby pojawiły się w systemie

W dowolnym momencie masz dostęp do panelu i zawsze jesteś świetnie zorientowany w aktualnych procesach.

UCZCIWA CENA

Zawsze zaproponujemy Ci uczciwą cenę za nasze usługi.

Jeśli cenisz jakość, dobrą komunikację i solidną pracę – zadzwoń do nas lub napisz.
To może być pierwszy krok do sprawdzenia naszej skuteczności.
Telefon: +48 61 651 20 20
E-mail: windykacja@dogmatsystemy.pl

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen