Audyt

Audyt Stoków Dealerskich

Sposób na doskonalenie procesów zarządzania firmą, zwiększanie satysfakcji Klientów oraz zysków. Kontroluj sytuację i minimalizuj ryzyko strat.

Brak Wiedzy – Brak Zysku

Jeśli jesteś importerem marki samochodowej lub przedstawicielem instytucji finansującej, zapewne chcesz mieć kontrolę nad procesami towarzyszącymi dystrybucji produktu. Wiesz, że sytuacja, w której dealer realizuje politykę sprzedaży i politykę jakości odmienną od standardów marki albo nie przestrzega warunków umowy, może doprowadzić do osłabienia pozycji firmy na rynku.

Brak szybkiej reakcji na tego typu działania – najczęściej wynika z braku informacji. To właśnie niewiedza uniemożliwia Ci wdrożenie procedur naprawczych oraz korektę nieprawidłowości, co z kolei zwiększa ryzyko strat finansowych. Nie mówiąc już o prężnym rozwoju firmy.

Nieprawidłowości, o których mówimy, nie muszą wcale wynikać ze złej woli dealera. Ich przyczyną może być niewiedza lub błędy oraz brak skutecznych procedur kontrolnych, które są spójne z wewnętrzną polityką firmy. Niejednokrotnie wystarczy niewielka korekta działań, która uchroni Cię przed sporymi stratami: ekonomicznymi i wizerunkowymi.

Całe wyzwanie polega na kontroli procesów i dostępu do informacji na temat działań Kontrahentów.

Audyt – Źródło Wiedzy

Na życzenie importera marki samochodowej i instytucji finansujących dealera eksperci z Dogmat Systemy Services przeprowadzają rzetelną i kompleksową kontrolę stoków dealerskich. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:

Audyt Stoków Dealerskich
Audyt Stanów Magazynowych
Audyt Handlowy
Audyt Standardów Sieci
Audyt Działań Marketingowych
Audyt Bazy adresów e-mail
Audyt Parku DEMO
Audyt Napraw Gwarancyjnych
Monitoring GPS Stoku

Audyt – Korzyści

Audyt, który przeprowadzą dla Ciebie doświadczeni specjaliści z Dogmat Systemy Services pozwoli Ci zachować kontrolę, zmniejszyć ryzyko strat i efektywnie zarządzać firmą. Przekażemy Ci rzetelny i przejrzysty raport, dzięki któremu będziesz miał pełen obraz stoku dealera z podziałem na konkretne kategorie. Na podstawie raportu wdrożysz skuteczne procedury naprawcze, które przełożą się na zadowolenie Klientów oraz zysk firmy.

Audyt to:

 • Kontrola
 • Usprawnienie procesów zarządzania
 • Szybka reakcja na nieprawidłowości
 • Poprawa jakości, wydajności i bezpieczeństwa
 • Ograniczenie ryzyka finansowego
 • Ochrona kapitału
 • Obniżenie kosztów poprzez optymalizację działań

Otrzymasz To – Co Chcesz

Podczas kilkunastoletniej pracy zauważyliśmy, że tym, co maksymalizuje efektywność audytu i ułatwia pracę Partnera, jest elastyczność. Audyt Dogmat Systemy Services nie opiera się na ograniczonym szablonie. Jest
dostosowany do:

 • Polityki wewnętrznej Twojej firmy
 • Wewnętrznych procedur
 • Sposobu zarządzania
 • Obecnej sytuacji na rynku
 • Wartości marki

Twoje potrzeby są dla nas ważne, dlatego zakres audytu i sposób naszej pracy całkowicie będzie odpowiadał Twoim celom biznesowym i indywidualnym wymaganiom.

Za każdym razem otrzymasz od nas dokładnie to, co chcesz. Dzięki temu od razu podejmiesz działanie i niezwłocznie zareagujesz na sytuację, która wymaga Twojej interwencji.

W dowolnym momencie masz dostęp do systemu on-line i kontrolujesz procesy

Raportowanie Na Żądanie, Czyli DSonline

To, co wyróżnia Dogmat Systemy Services to szybkość przekazywania informacji.

Opracowaliśmy innowacyjny system audytowy DSonline, abyś od razu mógł analizować dane i wprowadzać niezbędne korekty. Dzięki temu jesteś szybszy i wzrasta Twoja efektywność, bo Twoje natychmiastowe działanie zmniejsza ryzyko start.

DSonline to nie jest kolejny program informatyczny. To program, który powstał na bazie kilkunastoletniej współpracy z uznanymi na całym świecie markami samochodowymi oraz instytucjami finansowymi. DSonline jest taki, jak chcesz. Na Twoje życzenie możemy rozbudować go o dodatkowe moduły i funkcjonalności, które uznasz za przydatne.

Do potrzeb Twojej firmy dostosujemy m.in.:

Częstotliwość raportowania

Rodzaj raportowania

Informacje, które chcesz, aby pojawiły się w systemie

Dług

Audyt

Dogmat Systemy Services:
Dajemy Ci Coś Jeszcze

Nasz audyt to coś więcej niż raport. Nie tylko sprawdzamy czy dealer stosuje się do norm jakościowych i rzetelnie wywiązuje się z umowy. Dajemy Ci coś jeszcze: dzielimy się z Tobą opinią naszych ekspertów. Biorąc pod uwagę zachowania konsumenckie, aktualną sytuację na rynku, doradzamy, jakie rozwiązania wzmocnią sprzedaż i ochronią Twoje zasoby. Pokazujemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę, co budzi nasz niepokój, a co jest mocną stroną dealera. Dzięki temu łatwiej Ci jest zoptymalizować procesy zarządzania.

Co Się Zmieni Na Lepsze?

Kiedy już otrzymasz rzetelny i klarowny raport z audytu, będziesz w pełni kontrolować sytuację. Niepewność zastąpią twarde dane, na które od razu zareagujesz. Będziesz miał jasną ścieżkę działania, dzięki której uwolnisz potencjał firmy, zminimalizujesz ryzyko strat, ułatwisz pracę sobie i Twojemu Zespołowi. Będziesz jeszcze lepszy w tym, co robisz. Zyskasz uznanie i szacunek współpracowników.

Jesteśmy Ciekawi Twoich Potrzeb.

Możesz też skontaktować się bezpośrednio z wybranym przez Ciebie opiekunem, który odpowie na Twoje pytania i wskaże skuteczną drogę działania. Jego telefon i adres e-mail znajdziesz w zakładce Zespół

Poczuj pełną kontrolę i zobacz, jak pracujemy na Twoją korzyść.
Zadzwoń do nas: tel +48 61 651 20 20 lub napisz na:
audyt@dogmatsystemy.pl

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen