Oferta

Twoja Wierzytelność – Nasze Wyzwanie

Odzyskamy Twoją wierzytelność. Dlaczego? Dogmat Systemy to jedna z pierwszych firm w Polsce, zajmujących się kompleksowym zarządzaniem wierzytelnościami. I nie mówimy o tym, żeby podkreślić, iż jesteśmy pionierami w swojej branży. Mówimy o tym, bo przez te niemal 20 lat działalności wypracowaliśmy skuteczne procedury, autorski program, własną metodologię, które się sprawdzają. Po prostu.

Windykacja
Finansowo-Zabezpieczeniowa

Od lat współpracujemy z instytucjami finansowymi w Polsce, jesteśmy ekspertami w zakresie windykacji terenowej, osiągamy najlepsze wyniki w:

Wznawianiu umów finansowania (inkaso)
Zabezpieczaniu przedmiotów finansowania
Identyfikacji i pracy z fraudem

Zgromadziliśmy dla Ciebie solidnych specjalistów, którzy pracują z nami od lat. Są szczególni, bo posiadają doświadczenie, ogromną wiedzę mi.in. z zakresu prawa, ekonomii, psychologii i kryminalistyki. To także ludzie sumienni, aktywni i ambitni. W końcu w tej branży liczy się konkretny wynik. Inaczej nasza praca nie miałaby sensu.

Windykacja Gospodarcza

Windykacja gospodarcza to usługa dedykowana dla sektora MŚP. Dzięki niej Przedsiębiorcy skutecznie chronią swoje finanse, minimalizują ryzyko utraty płynności finansowej i efektywnie odzyskują swoje należności. Windykacja gospodarcza wesprze Cię w stabilnym rozwoju firmy. Opierając się na naszej wiedzy i kilkunastoletnim doświadczeniu przeprowadzamy windykację należności w zakresie:

Monitoringu płatności

Weryfikacji majątku zobowiązanego

Polubownej windykacji należności

Windykacji terenowej (negocjacje oraz mediacje prowadzące do spłaty należności)

Dochodzenia należności trudnych

Sądowego i egzekucyjnego dochodzenia należności

Finansowanie Sektora Medycznego

Finansowanie sektora medycznego to usługa, którą wspieramy dostawców szpitalnych, będących wierzycielami sfery budżetowej i sektora prywatnego oraz prywatne i państwowe instytucje medyczne (NZOZ i SPZOZ). Dzięki zleceniu windykacji z kaucją od razu uzyskujesz dostęp do środków, zapobiegasz zatorom płatniczym – uwalniasz finanse firmy. W czasie kiedy Ty będziesz rozwijał swój biznes, my będziemy reprezentować Cię przed dłużnikiem. W Twoim imieniu przeprowadzimy skuteczną mediację. Zbadamy jego sytuację materialną. Na podstawie analizy ustalimy realny harmonogram spłat, a następnie będziemy monitować płatności. Efekt? Problem wypłacalności Twojego Kontrahenta przestanie Cię interesować!

Główne założenia produktu:

 • Zasada Win-Win dla wszystkich uczestników produktu,
  Klient – SPZOZ/NZOZ – Dogmat Systemy Services
 • Optymalizacja procesów zarządzania wierzytelnościami
 • Funkcja sprzedażowa – wsparcie budowy relacji
 • Funkcja płynnościowa – dostęp do gotówki

Finansowanie sektora medycznego to także dochodzenie tzw. trudnych należności – po bezskutecznej windykacji komorniczej.
W takich sytuacjach działamy stopniowo:

 • Przeprowadzamy windykację polubowną
 • Reprezentujemy Cię na rozprawie sądowej (przygotowujemy dokumentację, dowody, uczestniczymy w rozprawie, doprowadzamy do uzyskania tytułu wykonawczego)
 • Czynnie uczestniczymy w podstępowaniu egzekucyjnym (współpraca z komornikami, policją, działania detektywistyczne)
 • W uzasadnionych przypadkach dokonujemy transakcji zakupu wierzytelności

Audyt w tym Audyt Stoków Dealerskich

Audyty – Inwentaryzacja Towarów Handlowych /ITH/ to kolejny obszar naszej działalności, którym wspieramy Twoją codzienną pracę i sprawiamy, że staje się ona prostsza. Obecnie naszą usługę świadczymy dla sektora motoryzacyjnego na zlecenie instytucji finansowych i importera marki. To, co nas wyróżnia, to szybkość przekazywania informacji oraz doradztwo. Na podstawie kilkunastoletniej współpracy z instytucjami finansowymi oraz importerami uznanych na całym świecie marek samochodów, stworzyliśmy autorski system audytowy DSonline i oraz nowoczesną aplikację audytową Smart Audyt.

Zakup Wierzytelności

Natychmiastowy Dostęp Do Gotówki

Jeśli chcesz zachować płynność finansową i potrzebujesz natychmiastowego dostępu do gotówki, możesz zlecić nam wykup wierzytelności. Co zyskasz?

Cesja wierzytelności to gwarancja szybkiego dostępu do środków i sposób na uniknięcie przykrych konsekwencji, które wynikają z braku spłaty należności przez kontrahenta-dłużnika. W niektórych przypadkach cesja decyduje o tym, czy firma przetrwa na rynku, czy też nie.

Zaufały Nam

 • Instytucje finansowe (banki, spółki leasingowe)
 • Przedsiębiorcy na różnym etapie rozwoju biznesu od MŚP, po podmioty gospodarcze z dużym kapitałem
 • Dostawcy szpitalni
 • Prywatne i Państwowe instytucje medyczne

Opowiedz nam o swoim problemie –  rozwiążemy go. Możesz do nas zadzwonić:
+48 61 651 20 20 lub napisać na:
windykacja@dogmatsystemy.pl
audyt@dogmatsystemy.pl
medfin@dogmatsystemy.pl
Odpowiemy na każdą Twoją wiadomość.

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen