Historia Pana Patryka i skuteczne praktyki w biznesie

Historia Pana Patryka i skuteczne praktyki w biznesie

Historia Pana Patryka i skuteczne praktyki w biznesie

Jeżeli prowadzisz firmę i zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż i zysk przedsiębiorstwa oraz dobrze zabezpieczyć się przed brakiem spłaty za wystawione przez Ciebie faktury – dobrze trafiłeś 🙂 Zajrzyj do nas i przekonaj się, co zyskasz, kiedy wprowadzisz kilka zmian w procesie sprzedaży i co za tym idzie w procesie zarządzania należnościami. Od kilkunastu lat wspieramy przedsiębiorców w szybszym osiąganiu upragnionych celów. Wiemy, że prowadzenie firmy to duże wzywanie. Zator płatniczy depcze wielu przedsiębiorcom po piętach, klienci nie płacą na czas (to już, niestety, standard), często brakuje środków na prężny rozwój. Nie obiecujemy Ci, że rozwiążemy każdy Twój problem, ale gwarantujemy jedno: będzie Ci prościej, łatwiej i spokojniej rozwijać swój biznes. Zresztą, co będziemy tutaj mówić – poznaj skuteczne praktyki w biznesie i opinię Pana Patryka, który, po podjęciu współpracy z nami, cieszy się stabilizacją i ze spokojną głową rozwija swój biznes. Zaczynamy!

Jak TO się zazwyczaj zaczyna?

Początki prowadzenia firmy często są ekscytujące. Zazwyczaj wygląda to tak: jesteś młodym, zaradnym i przedsiębiorczym człowiekiem. Pewnego dnia podejmujesz decyzję: zakładam swoją firmę. Co się dzieje potem? Pracujesz na zdwojonych obrotach. Angażujesz cały swój czas i oszczędności, aby ją „rozkręcić”. Prężnie szukasz klientów. Nawiązujesz relacje, które procentują dobrą sprzedażą. Bez znaczenia, w jakiej branży działasz, liczy się to, że masz dobry produkt lub usługę, który oferujesz i sprzedajesz swoim klientom.

Strome schody – trudności

Szybko orientujesz się, że nie jest łatwo. Twoje marzenia zderzają się z twardą rzeczywistością. Rynek wymaga (szczególnie od nowych firm) dopasowania się do realiów i zasad, które w nim funkcjonują. Chcąc nie chcąc, musisz dostosować się do pewnych reguł. Zaczynają się schody. Strome schody. Zdobywasz klientów i sprzedajesz towar, ale… nie za gotówkę, tylko na termin! Takie rozwiązanie związuje Ci ręce – nie pozwala zdobyć rynku, sprzedawać z zyskiem i zarabiać.

Sposób na odroczony termin płatności

Doskonale Cię rozumiemy. Działasz w określonych warunkach i, niestety, nie wszystko od Ciebie zależy. Jednak zawsze jest jakaś przestrzeń, w której to jedynie Ty ustalasz warunki. Warto ją wykorzystać przy realizowaniu sprzedaży z odroczonym terminem płatności.

Twój kawałek w sprzedaży z odroczonym terminem płatności

Realizując sprzedaż z odroczonym terminem płatności:

  1. Weryfikuj kontrahentów – szczególnie tych, którym sporo sprzedajesz
  2. Systematycznie przypominaj każdemu o terminowej zapłacie za Twoje faktury
  3. Warunki zamówienia, jego realizację oraz kwestie związane z płatnością za faktury, umieść na formularzu zamówień – docelowo zawieraj umowę współpracy, która chroni Twój interes
  4. Kalorycznym kontrahentom zaproponuj korzystniejsze warunki współpracy – między innymi wydłużając termin płatności. Skorzystaj wówczas z finansowania faktur i otrzymuj pieniądze za faktury w ciągu 1 dnia (na rynku jest sporo ofert finansowania faktur. Wybierz ofertę, która najbardziej Ci pasuje). My proponujemy Ci nasz – sprawdzony już przez wielu przedsiębiorców Faktoring+

Historia Pana Patryka

Praktyki, które Ci proponujemy, przynoszą efekty natychmiast po ich wdrożeniu. Zapewniają rozwój biznesu i większe bezpieczeństwo. Takie 100% nie istnieje. Sam o tym wiesz. Ale nie chcemy tutaj malować sobie laurki. Oddajemy głos naszemu klientowi. Panu Patrykowi, który wprowadził opisane przez nas zmiany i cieszy się wolnością finansową oraz odpoczywa od codziennego monitorowania swoich należności!

Pan Patryk działa w branży spożywczej. Codziennie zaopatruje firmy w świeże produkty. Nie miał jednak czasu i cierpliwości, by monitorować i upominać się o swoje pieniądze. Wtedy skontaktował się z nami i tak rozpoczęła się nasza współpraca:

Rozpoczynając współpracę z Dogmat Systemy zwróciłem uwagę na to iż nie muszę inwestować swojego kapitału do zwiększenia obrotów oraz nie muszę “użerać się” z klientami którzy mają przeterminowane płatności i wstrzymywać do nich sprzedaż. Pieniądze natomiast za wystawione faktury trafiają na moje konto firmowe bez żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Zwiększyły się znacznie moje obroty nie wykładając w tym celu swojej gotówki.

Firma ściągnęła z moich barków monitorowanie należności klientów, a co za tym idzie również moje nerwy i stres. Nie muszę „wydzwaniać” i prosić się o przelew. Pieniądze za wystawioną fakturę mam w ten sam dzień od firmy, która dba o moje należności. Brak zatoru płatniczego oraz zabezpieczenie należności powodują, że moja firma jest stabilna.

Podczas współpracy z firmą Dogmat Systemy cenię sobie takie wartości jak : rzetelność, otwartość, elastyczność, skuteczność, relacyjność, jakość obsługi oraz szybka komunikacja zwrotna.

Jestem bardzo zadowolony z podjęcia współpracy z firma Dogmat Systemy. Dało mi to naprawdę wiele korzyści finansowych oraz mentalnych.

Dzięki tej współpracy zyskałem więcej czasu na zajmowanie się sprzedażą i marketingiem, nie martwiąc się o należności co przyczynia się do rozwoju firmy.

 

Przekonaj się sam, jak kompleksowa opieka nad Twoimi należnościami i systematyczny zastrzyk „gotówki za Twoje faktury” wesprze Cię w codziennej pracy i doda mocy Twoim działaniom.

 

Kinga Janus
Dogmat Systemy S.A. 

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy