Klub TBN i Twoja przewaga konkurencyjna

Klub TBN i Twoja przewaga konkurencyjna

Klub TBN i Twoja przewaga konkurencyjna.

Jeżeli szukasz rozwiązania, które zapewni Ci systematyczny dopływ gotówki, zabezpieczy płynność finansową i sprawi, że z lekkością zaproponujesz swoim Kontrahentom wydłużony termin płatności – przy równoczesnym podniesieniu marży – dobrze trafiłeś. Dlaczego? Bo mamy dla Ciebie nowy pakiet – Twoje Bezpieczne Należności. Twoje Bezpieczne Należności to propozycja, która zagwarantuje Ci stabilny rozwój, bezpieczeństwo i zysk. Jeśli Ci na nich zależy – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego właśnie Twoje Bezpieczne Należności /TBN/?

Twoje Bezpieczne Należności to więcej niż finansowanie faktur. To bezpieczeństwo i wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojej firmy.

Jeżeli połączysz wszystkie czynności zarządzania należnościami, które zmierzają do najważniejszego celu – uzyskania w terminie zapłaty za wystawione przez Ciebie faktury – odniesiesz sukces! Przestaniesz zadawać sobie, to dobrze Ci znane pytanie: co będzie, jeżeli nowo pozyskany kontrahent nie zapłaci na czas?

Całkowite odciążenie

Klub TBN to wygodna i bezpieczeństwo. To kompleksowe wsparcie z dostawą „gotówki” na czas. Zobacz, co w nim znajdziesz dla siebie: 

  •  Zero niespodzianek: wsparcie przy zawieraniu nowych umów /weryfikacja umowy ze szczególnym uwzględnieniem zapisów dot. Twoich należności/
  •  Bezpieczna współpraca, eliminacja ryzyka: weryfikacja nowych i obecnych Kontrahentów
  • Systematyczny pro-sprzedażowy monitoring wystawianych przez Ciebie faktur – nie tracisz nerwów ani czasu na kolejne wymówki! /m.in. wymówka, że faktura nie dotarła, nie będzie miała racji bytu!/ Te zdania wreszcie przestają Cię dotyczyć
  • Błyskawiczne finansowanie wystawianych przez Ciebie faktur (Faktoring+) – środki zawsze na wyciągnięcie ręki, kiedy tylko chcesz!

Szybciej i prościej

Co zyskujesz Ty i Twoja firma w codziennej pracy:

  • Wsparcie ekspertów – ich wiedza to solidna ochrona Twoich Należności
  • Masz, co chcesz – najpierw Cię słuchamy, a następnie przedstawiamy Ci rozwiązania idealnie dobrane do Twoich potrzeb. Żadnych uogólnień. Możesz skorzystać z kompleksowej usługi lub też wybrać TYLKO to, co NAJMOCNIEJ w danym czasie wesprze Twoją pracę (np. tylko zarządzanie należnościami bez finansowania lub tylko finansowanie w usłudze Faktoring+)
  • Zwiększasz marżę – na podstawie weryfikacji oraz rekomendacji naszych ekspertów, możesz zaproponować lub wydłużyć termin płatności obowiązujący u Twoich Kontrahentów
  • To Ty zawsze decydujesz, które faktury finansujesz!
  • Szybszy rozwój Twojej firmy oraz bezpieczeństwo współpracy z nowymi Kontrahentami
  • Będziesz nr 1 na liście płatności u Twoich Kontrahentów – to dzięki systematycznemu monitoringowi oraz zdyscyplinowaniu do terminowej zapłaty

Jesteśmy gotowi i otwarci na każde Twoje pytanie. Lubimy doradzać, wspierać i dzielić się wiedzą zdobytą przez niemal 20 lat naszej pracy. Jako firma rodzinna cenimy otwartość i dobre relacje. Stawiamy na uczciwe i jasne zasady współpracy. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie wesprzemy Cię w Twojej drodze do sukcesu.

Jeżeli zapoznałeś się z przygotowanym przez nas materiałem, jest nam niezmiernie miło, że poświęciłeś swój cenny czas. Dziękujemy 🙂 Zapraszamy Cię do klubu Twoje Bezpieczne Należności. Poczujesz mocne wsparcie w codziennej pracy, która, jak wiadomo, ma wiele wyzwań.

 

Twoje Bezpieczne Należności z Dbałością o Twoje Finanse!

Zespół Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy