Noworoczne Postanowienie dla Przedsiębiorców!

Noworoczne Postanowienie dla Przedsiębiorców!

Noworoczne Postanowienie dla Przedsiębiorców!

Za każdym razem rozpoczynając Nowy Rok zatrzymujemy się na chwilę podsumowując ten, który właśnie się zakończył. Często zadajemy sobie pytania czy mogliśmy postąpić inaczej, lepiej? Czy osiągnęliśmy wszystko co zamierzaliśmy? Czego oczekujmy i do czego dążymy?

W przypadku firmy, którą zarządzamy „rysujemy” noworoczne postanowienia wyznaczając nowe cele lub wyzwania, do realizacji, których będziemy dążyć w Nowym Roku.

Spisując cele, które chcemy osiągnąć nie zapomnijmy o stanie naszych finansów, niezbędnym czynniku, który pomoże nam je zrealizować 🙂

A zatem Drogi Przedsiębiorco, Pamiętaj!
Ważnym czynnikiem mającym wpływ na bieżące funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa, jego rozwój oraz na realizację Twoich noworocznych postanowień, jest stan Twoich finansów. To portfel należności, a w szczególności portfel należności przeterminowanych!

Nie pozwól by w Twoim „portfelu” znalazły się należności przeterminowane.

Im dłużej będziesz czekał tym mniej zarobisz! Dlatego więc, zabezpieczenie należności to jeden z głównych punktów, który powinien znaleźć się na Twojej „mapie” noworocznych postanowień!

Zabezpieczając należności masz pewność, że współpracujesz z rzetelnymi kontrahentami. Wiarygodność kontrahentów potwierdzona przez ekspertów, kontrola i systematyczny monitoring to Twój klucz do prowadzenia spokojnego biznesu!

Rozpoczynając Nowy Rok z nowymi postanowieniami, życzymy by przejść do ich realizacji natychmiast, zgodnie z sentencją Gandhiego!

Odkładanie kończy się często zaniechaniem.
Dobre postanowienie trzeba wypełnić nie jutro, ale dzisiaj, nie dziś wieczorem, ale dzisiaj rano, nie za chwilę, ale natychmiast.
Gandhi

Wspaniałego i Przedsiębiorczego Nowego Roku!
Zespół Dogmat Systemy S.A.
Pracujemy na Twój Zysk!

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Chroń swój interes i odbierz 10% zniżkę!

Zapisz się do newslettera, płać mniej za dochodzenie należności i bądź na bieżąco z wiedzą, dzięki której ochronisz swoje finanse i poczujesz spokój.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)