Nowy Plan na Nowy ROK 2022!!!

Nowy Plan na Nowy ROK 2022!!!

Nowy Plan na Nowy ROK 2022!!!

Zacznij Nowy Rok Biznesowy od nakreślenia planów i priorytetów związanych z Twoimi finansami, uwzględniając:

👉Weryfikację wiarygodności Klienta przed zawarciem transakcji

👉Weryfikowanie moralności płatniczej Twoich Klientów

👉Monitorowanie poziomu przeterminowań Twoich należności, które maja wpływ na płynności finansową Twojej firmy

A w Nowym 2022 Roku życzymy dużo optymizmu, spokoju i dobrych biznesowych transakcji.

Niech się darzy RODZINNIE i BIZNESOWO!

Dobrego 2022 Roku

#DogmatSystemyServices

#WOW #TBN #Zabezpieczeniemajątku #odzyskaniemajątku #skutecznawidnykacjaterenowa #działaniadetektywistyczne #raportpowiązań #raportoKliencie #skutecznenegocjacje #PrawnikdlaFirm #DochodzenieNależności #WindykacjaB2B #KredytKupiecki #PrawnikB2B #jakuzyskaćspłatę #jakodyzskaćpieniądze #SprawdźKlienta #UgodazDłużnikiem #należnościszpitalne #dochodzenienależnościszpitalnych

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy