Podsumowanie Roku: Kalkulator Przedsiębiorcy – Prezent!

Podsumowanie Roku: Kalkulator Przedsiębiorcy – Prezent!

Podsumowanie Roku: kalkulator świadomego Przedsiębiorcy – Prezent!

Przedsiębiorco specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Noworoczny Prezent. Jest nim kalkulator, dzięki któremu w prosty sposób podsumujesz swoje osiągnięcia w mijającym roku. Pobierz kalkulator. Wpisz swoje dane i sprawdź, jak się mają Twoje firmowe finanse. Sprawdź, czy dobrze zarządzasz swoimi należnościami, czy też, może, warto coś zmienić, aby zyskać więcej. Działaj!

Koniec roku – podsumowanie

Wielu z nas zarówno prywatnie jak i zawodowo, w grudniu albo nawet i jeszcze wcześniej podsumowuje kończący się rok kalendarzowy. Takie podsumowania pozwalają dostrzec sukcesy oraz wyciągnąć  wnioski i usprawnić dalszą drogę do celu. Tym razem chcielibyśmy podsumować standardowy rok każdego Przedsiębiorcy. Dlatego  przygotowaliśmy prosty kalkulator, w którym każdy z Przedsiębiorców wpisując podstawowe dane dotyczące:

  1. Przychodów ze sprzedaży
  2. Nierozliczonych faktury sprzedaży (należności)
  3. Średniego Terminu Płatności jaki otrzymują moi Klienci
  4. Nierozliczonych faktury zakupu
  5. Średniego Terminu Płatności wobec dostawców
  6. Wartości ewentualnych zobowiązań wynikających z pożyczek czy kredytów

zobaczy na czym stoi, co świetnie się sprawdza, a co warto udoskonalić w 2019 roku, aby rozwinąć firmę.

Jak działa kalkulator ?

Kalkulator jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy, że przygotujesz wspomniane dane, wypełnisz formularz i uzyskasz wynik. Dowiesz się, czy warto wprowadzić systematyczne zarządzanie należnościami w swojej firmie.
Zapisz się na Newsletter i pobierz swój Kalkulator.

Pamiętaj również, że dane, które uzupełnisz, zostają tylko u Ciebie.

Jesteśmy ciekawi Twojej opinii na temat kalkulatora. Daj znać w komentarzu, co o nim myślisz. Czy jest pomocny?

Chętnie odpowiemy też na Twoje pytania dotyczące  skutecznego zarządzania pieniędzmi w firmie.

Infolinia: 722 33 55 33

e-mail: TBN@dogmatsystemy.pl

 

Zespół Ekspertów
Twoich Bezpiecznych Należności

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy