Dogmat Systemy w Walnym Zgromadzeniu PZZW

Dogmat Systemy w Walnym Zgromadzeniu PZZW

W dniach od 8 do 10 czerwca 2017 r. przedstawiciele naszej firmy Dogmat Systemy uczestniczyli w Walnym Zgromadzeniu Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami.
Zgromadzenie odbyło się w malowniczym miejscu w Krynicy-Zdrój.
Podczas obrad członkowie zatwierdzili sprawozdanie z działalności Związku za rok 2016 i udzielili absolutorium członkom Zarządu oraz członkom Rady Związku.
Zarząd podziękował Radzie, w tym osobiście Prezesowi Dogmat Systemy Panu Pawłowi Janus, za wsparcie w pracach Zawiązku.
W części panelowej członkowie obradowali na tematy silnie związane z naszą branżą.

Najważniejsze z nich to:

  • Zmiany w polskim prawie dotyczące działalności komorników
  • Zmiany dotyczące ochrony danych osobowych w oparciu o rozporządzenie europejskie (RODO)
  • Projekt Kodeksu Postępowania Firm Windykacyjnych, którego inicjatorem jest europejska organizacja (FENCA – Federation of European National Collection Associations), skupiająca związki firm windykacyjnych z 22 krajów Europy.

Podczas zjazdu przedstawiciele naszej firmy – Dogmat Systemy S.A. mieli możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy firmami zarządzającymi wierzytelnościami, środowiskiem prawniczym i komorniczym.

Uczestnictwo w Zjeździe Firm Zarządzających Wierzytelnościami jak co roku było interesującym wydarzeniem w miłym i doświadczonym gronie praktyków.

Kinga Janus
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy