Nieustannie Poszerzamy Nasze Kompetencje!

Nieustannie Poszerzamy Nasze Kompetencje!

Skuteczne Dochodzenie Należności – Nieustannie Poszerzamy Nasze Kompetencje!

Aby zarządzanie wierzytelnościami miało sens i opłacało się właścicielom firm, musi być skuteczne, a odzyskanie należności – szybkie. Dlaczego? Ponieważ, jak pokazują badania, każdy kolejny dzień oddala Cię od spłaty pieniędzy przez dłużnika. Ponadto nie możesz inwestować, bo dług to zamrożona gotówka. Brak inwestycji to brak rozwoju. Brak rozwoju to stanie w miejscu. Stanie w miejscu to, tak naprawdę, powolne oddawanie pola konkurencji. W czym zatem tkwi sekret mądrego i skutecznego zarządzania wierzytelnościami? W technologii, ale przede wszystkim w ludziach i relacjach. Jest jeszcze jeden faktor – ciągły rozwój.

Ludzie i technologia

Skuteczne Dochodzenie Wierzytelności to również nieustanne poszerzanie naszych kompetencji, które efektywnie wspierają Przedsiębiorców w codziennym dochodzeniu ich należności i prowadzeniu firmy. Wiemy, że w dobie cyfryzacji liczy się innowacyjność procesów i specjalistycznych programów, które ułatwiają  pracę i zwiększają zysk. Wiemy również, że nie tylko systemy czy procedury sprawiają, że nasi Klienci szybciej odzyskują swoje pieniądze.

Na pierwszym miejscu są LUDZIE i relacje. Dobre relacje to te, w których dwie strony są na siebie otwarte i czują wzajemny szacunek. Dobre relacje nie są cukierkowe, mają swoje wzloty i upadki (życie to nie bajka). To, czy biznesowa więź jest silna, najlepiej pokazują trudności, a w przypadku dochodzenia należności, są to trudności w spłacie. Nasza praca jest tak skuteczna, bo w Dogmat Systemy zawsze najważniejsi są ludzie. Bo całą uwagę skupiamy na szukaniu rozwiązań, dzięki którym zbudowana wcześniej relacja biznesowa: nasz Klient  jego Kontrahent, będzie bezpieczna, przy równoczesnym odzyskaniu przez naszego Partnera swoich pieniędzy.

Jesteśmy jeszcze lepsi

To, co pozwala nam utrzymać tak wysoką skuteczność w dochodzeniu należności, która jest na poziomie 98%, to także ciągła nauka i rozwój. Dlatego nieustannie poszerzamy swoją wiedzę. Uczestniczymy w ciekawych warsztatach
i szkoleniach. Lubimy słuchać innych oraz dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

W bieżącym miesiącu uczestniczyliśmy w szkoleniu: „Skuteczny Manager w Windykacji”, zorganizowanym w Warszawie. Jak zawsze, było to dla nas inspirujące wydarzenie. Czas spędzony w gronie innych praktyków i specjalistów, którzy, tak jak my, od lat wspierają Przedsiębiorców w rozwoju i zachowaniu płynności finansowej, zaowocował wymianą doświadczeń
i wspólną pracą nad poszukiwaniem rozwiązań na miarę dzisiejszych wyzwań w branży zarządzania wierzytelnościami.

To, co pozwala nam utrzymać tak wysoką skuteczność w dochodzeniu należności, która jest na poziomie 98%, to także ciągła nauka i rozwój. Dlatego nieustannie poszerzamy swoją wiedzę. Uczestniczymy w ciekawych warsztatach i szkoleniach. Lubimy słuchać innych oraz dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Wzmocnienie relacji biznesowych

Wiemy, że zarządzanie zespołem, negocjatorami telefonicznymi i terenowymi jest nie lada wyzwaniem. To, co nadaje naszym działaniom sens, to efekt końcowy, czyli zadowolenie naszego Klienta i zdyscyplinowany Kontrahent, który terminowo reguluje swoje zobowiązania.

Praca naszych ekspertów zawsze jest etyczna i zgodna z prawem, oczywiście, z zachowaniem relacji wypracowanych przez naszych Klientów! Tego zawsze będziemy się trzymać !!! Więcej: niejednokrotnie dzieje się tak, że mądre zarządzanie wierzytelnościami wzmacnia relacje biznesowe, bo rozwiązuje problemy dwóch stron i z większą lekkością pozwala iść naprzód zarówno naszym Partnerom, jak i ich Kontrahentom.

[…] niejednokrotnie dzieje się tak, że mądre zarządzanie wierzytelnościami doprowadza do wzmacnia relacje biznesowe, bo rozwiązuje problemy dwóch stron i z większą lekkością pozwala iść naprzód zarówno naszym Partnerom, jak i ich Kontrahentom.

Stała optymalizacja procesów

Spotkanie, w którym z przyjemnością uczestniczyliśmy, poświęcono też zagadnieniom optymalizacji procesów, w szczególności, nowym rozwiązaniom technologicznym i ich wpływie na skuteczność procesu dochodzenia należności. Szkolenie jedynie potwierdziło nasze codzienne obserwacje: tak, współczesna technologia ułatwia pracę Przedsiębiorcom (w tym i nam), przyspiesza działania i wpływa na zwiększenie zysku. Warto być z nią na bieżąco i korzystać z jej możliwości.

Nie gadamy – działamy

Jesteśmy na rynku od 20 lat. Nigdy nie osiągalibyśmy tak wysokiej skuteczności, gdyby nie towarzyszył nam stały rozwój. Odkąd służymy naszą wiedzą polskim Przedsiębiorcom, nieustannie pracujemy nad tym, by wsparcie jakie daje pakiet Twoje Bezpieczne Należności (TBN),  maksymalnie wyręczał naszych Klientów w ich codziennej pracy oraz wspierał ich finansowo na każdym etapie rozwoju ich biznesu.

Z Dogmat Systemy fachowa i doświadczona kadra będzie pracować na Twój zysk i spokój.
Wystarczy, że sięgniesz po nasze wsparcie.

Kinga Janus
Dyrektor działu Sprzedaży i Obsługi Klienta
w rodzinnej firmie Dogmat Systemy SA

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy