WSPÓLNA CELEBRACJA I RADOŚĆ! :-D

WSPÓLNA CELEBRACJA I RADOŚĆ! :-D

NIE TYLKO PRACA!
Ostatni piątek był wyjątkowy. Cała nasza Dogmatowa Rodzina spotkała się przy świątecznym stole w przyjemnej i klimatycznej knajpce. Były prezenty, była radość był luz i śmiech! 😃

CZAS NA TO, CO WAŻNE
Chcemy podziękować Wam za wspólny rok rzetelnej pracy, rozwoju i wyzwań.

Dziękujemy Każdemu z osobna za ogromne zaangażowanie i serce, które Każdy z Was wkłada we wszelkie zadania. Dziękujemy za ogromne wsparcie, które dajecie Partnerom Biznesowym.

Dzięki Wam, dzięki temu, kim jesteście, prujemy śmiało naprzód i wiemy, że czeka nas jeszcze wiele nieodkrytych lądów, przeżyć i wspólnych chwil 🚀🚀

Wszystkiego Dobrego na Święta. Dużo bliskości z rodziną. Zatrzymajmy się – nie samą pracą żyje człowiek 👨‍👩‍👧 👪

 

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy