Czekanie na opłacenie faktur blokuje rozwój

Czekanie na opłacenie faktur blokuje rozwój

Czekanie na opłacenie faktur często blokuje rozwój firmy

Według danych Krajowego Rejestru Długów, firmy na zapłatę faktury czekają średnio 3 miesiące.
Faktoring+ może pomóc Ci pozbyć się tego hamulca
Do końca 2017 r. do zbywanej wierzytelności zaliczano przychód należny łącznie z podatkiem od towarów i usług.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zadbać o płynność finansową swojej firmy:

  722 33 55 33, 722 33 55 44
  faktoring@dogmatsystemy.pl

Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie 🙂

Dobrego weekendu!
Zespół Dogmat Systemy S.A.
Pracujemy na Twój Zysk

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy