Dlaczego freelancer musi „PROSIĆ SIĘ” o zapłatę?

Dlaczego freelancer musi „PROSIĆ SIĘ” o zapłatę?

Jak często Freelancer za swoją kreatywność i dobrze wykonaną pracę musi „prosić się” o zapłatę? Znamy odpowiedź na to pytanie 🙂  i to nie przypadek, że właśnie dziś kierujemy do Ciebie te słowa.

Być może teraz jesteś w najważniejszym momencie swojej zawodowej kariery.

  • Pełen pasji
  • Zaangażowania
  • Z głową pełną pomysłów
  • Z rękami gotowymi do pracy

Stajesz przed nowymi, ekscytującymi wyzwaniami. Postanowiłeś oddać się swojej pasji, robić to co naprawdę kochasz, postanowiłeś przekazać swoje niesamowite umiejętności światu i stworzyć coś swojego. Zostałeś Freelancerem – to wyzwanie, które da Ci nie tylko satysfakcję, ale i pozwoli godziwie zarobić. Prawda? Oczywiście, że TAK 🙂

Ponieważ ludzie, którzy korzystają z Twoich usług doceniają to co robisz, wykorzystują Twoje projekty w swoich przedsiębiorstwach, często zmieniają swój wizerunek dzięki Twoim pomysłom. 🙂

Na pewno wiesz, że w dzisiejszych czasach – nie zawsze łatwych,  należy dbać nie tylko o rozwój swoich umiejętności, ale również o tak oczywiste i przyziemne kwestie jak PŁYNNOŚĆ FINANSOWA firmy – dotyczy to także Twojej firmy.

Wiemy, że słyszałeś już o tym, że firma ma zarabiać, ma inwestować, ma rozwijać się. To jej główny cel!

Za każdym Twoim projektem stoją konkretne kwoty pieniędzy, każda wykonana przez Ciebie praca ma określoną cenę, za którą wystawiasz fakturę. Jednak zapłata nie zawsze jest oczywistością?

Co się stanie kiedy Klient nie dokona jej w wyznaczonym terminie i będzie zwlekał …?

Czy rozwój Twojej firmy musi czekać? Czy za swoją kreatywność i dobrze wykonaną pracę musisz „prosić się” o zapłatę, pokornie poddać się „większemu” i czekać na swoje ciężko zarobione pieniądze?

Oczywiście, że NIE !!!

Ty jako Freelancer cenisz sobie niezależność w swojej pracy, dzięki temu realizujesz się i tworzysz wspaniałe projekty. Ale również chcesz terminowo otrzymywać za nią pieniądze. Nie masz czasu na to by ciągle „prosić się” o zapłatę za dobrze wykonaną przez Ciebie pracę.  

Czy pomyślałeś, że monitoring Twoich należności możesz przekazać firmie, która wyręczy Cię w codziennych zmaganiach? Zadba o Twoje należności, a Ty będziesz miał możliwość w każdej chwili sfinansować swoje faktury, sprawdzić również rzetelność swojego Klienta.

Właśnie jesteśmy po to by stanąć obok Ciebie i wesprzeć Cię w każdej chwili. By dopingować i wspierać Twój rozwój i marzenia! By dbać o Twoje finanse i płynność finansową Twojej firmy. Byś mógł realizować swoje plany, rozwijać biznes i nie zatrzymywać się nawet na chwilę.

Będziesz miał wszystko pod kontrolą, a co najważniejsze spokój i dobre samopoczucie pobudzą w Tobie nowe pokłady kreatywności!!!

Zawsze po Twojej stronie – Zespół Dogmat Systemy S.A.

Zespół Windykacji Gospodarczej
Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy