Faktoring+ to dynamiczny rozwój biznesu i wolność

Faktoring+ to dynamiczny rozwój biznesu i wolność

Faktoring+ to dynamiczny rozwój biznesu i wolność. Dzięki temu narzędziu zyskasz nie tylko pieniądze, ale także wsparcie i ochronę wszystkich Twoich Należności. W tym artykule dowiesz się, jak finansowanie faktur połączone z ochroną należności pracują na Twój zysk.

Natychmiastowa gotówka to połowa sukcesu

Wyobraź sobie, że decydujesz się na tradycyjną usługę faktoringu. Wybierasz firmę, podpisujesz umowę, szybko otrzymujesz środki, uwalniasz się od czekania na pieniądze od swoich kontrahentów i działasz. Wszystko idzie świetnie. Gotówka daje Ci przewagę konkurencyjną, pozwala Ci negocjować lepsze stawki, inwestujesz w rozwój, czujesz, że sprawy idą do przodu. I wszystko jest ok, pod warunkiem, że pracujesz z kontrahentami, którzy na czas płacą za Twoją pracę. Jeśli jest inaczej – zaczynają się schody. Jeżeli sfinansujesz swoje faktury (należności), a Twój Klient nie ureguluje ich w wyznaczonym terminie lub wcale, będziesz musiał liczyć się z dodatkowymi konsekwencjami finansowymi.

Będziesz musiał oddać na czas pieniądze, których jeszcze nie przelał Twój Kontrahent, uregulować zaległe zobowiązania oraz dodatkowe koszty, w tym koszty związane z dochodzeniem należności od Twojego Kontrahenta. A przecież miało być już tylko z górki…

Co nagle to po diable

Kiedy jesteśmy w nagłej potrzebie, bo na przykład klient zwleka z zapłatą, a nad nami dyszy wizja zatoru płatniczego, niejednokrotnie decydujemy się na szybkie kroki. I one, faktycznie mogą szybko „ugasić niejeden pożar”, ale nie rozwiążą problemu. Kiedy podejmujemy szybką decyzję, zazwyczaj nie myślimy o tym, czy i ile ona nas będzie kosztować w przyszłości.

Pośpiech w podejmowaniu decyzji nie zawsze się opłaca, szczególnie jeżeli jest on związany z pieniędzmi! Przemyśl i dokonaj dobrego wyboru, który zaprocentuje i nie narazi Cię i Twojej Firmy na przykre konsekwencje finansowe, które zablokują rozwój Twojego biznesu.

Kompleksowa ochrona Twoich pieniędzy

Ok, pomyślisz, co zatem naprawdę się opłaca? Jakie rozwiązanie zapewni mi spokój, rozwiąże mój problem i zwiększy mój zysk? Już mówimy: kompleksowa ochrona Twoich pieniędzy, czyli mądre połączenie finansowania ze wsparciem i ochroną należności. Tylko takie całościowe podejście do zarządzania środkami firmy, da Ci poczucie pełnej kontroli i pozwoli skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu. Takie wsparcie zapewnią Tobie: Twoje Bezpieczne Należności (TBN) – w trosce o Twoje finanse i dbałość o wypracowane relacje!

Twoje Bezpieczne Należności – swobodny rozwój

Twoje Bezpieczne Należności to narzędzie biznesowe, które stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą otrzymać natychmiastowy dostęp do pieniędzy, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka utraty środków w przyszłości. To narzędzie dla przedsiębiorczych ludzi, którzy nie chcą tracić swojego cennego czasu ani nerwów na bezskuteczne upominanie się o swoje pieniądze od nierzetelnych kontrahentów i pragną całą swoją energię skupić na tym, co potrafią najlepiej, czyli rozwoju swojego biznesu. Dopiero finansowanie w połączeniu z zarządzaniem wierzytelnościami należycie chroni Twoje pieniądze, daje przewagę konkurencyjną i generuje zysk.

Twoje Bezpieczne Należności – gwarancja zysku

TBN to połączenie finansowania z zarządzaniem i ochroną Twoich pieniędzy. Dzięki TBN zyskujesz:

  • Pewność, że współpracujesz z dobrymi Kontrahentami (weryfikacja umów, sytuacji finansowej kontrahenta)
  • Systematyczny pro-sprzedażowy monitoring Twoich należności, prowadzący do terminowej spłaty należności (skuteczne negocjacje)

Faktoring+ to

  • Płynność Finansowa
  • Natychmiastowy zastrzyk gotówki, kiedy tylko chcesz.To Ty decydujesz kiedy chcesz sfinansować swoje faktury
  • Szybszy rozwój biznesu

Minimalizuj ryzyko, maksymalizuj zysk – dzięki wsparciu ekspertów przy zawieraniu nowych umów i kontraktów, szybkiemu dostępowi do gotówki, monitoringu spłat, będzie to prostsze niż myślisz.

Przekonaj się sam:

  • Co znaczy mieć wszystko pod kontrolą
  • Jak możesz zwiększyć swój zysk
  • Korzystać z opieki ekspertów, którzy zapewnią Ci bezpieczeństwo Twoich finansów.

 

Doradcy Klienta Biznesowego

Dogmat Systemy S.A

 

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Chroń swój interes i odbierz 10% zniżkę!

Zapisz się do newslettera, płać mniej za dochodzenie należności i bądź na bieżąco z wiedzą, dzięki której ochronisz swoje finanse i poczujesz spokój.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)