Faktoring+ to świadome finansowanie faktur!

Faktoring+ to świadome finansowanie faktur!

Faktoring+ to świadome finansowanie faktur i killer zatoru płatniczego.

Świadome korzystanie ze źródeł finansowania pomaga przetrwać złą passę, która w wielu firmach rozprzestrzenia się jak wirus. Rzeczywistość jest taka, że Przedsiębiorca, który systematycznie, każdego dnia, tygodnia czy miesiąca, wystawia faktury z odroczonym terminem płatności, musi czekać, a nawet „prosić się” o swoje pieniądze. Wieczne wyczekiwanie i przelewanie z pustego w próżne to nic innego jak zator płatniczy! Brak terminowych płatności może doprowadzić do frustracji nawet najbardziej spokojnego i opanowanego właściciela firmy! Właśnie dlatego stworzyliśmy Faktoring+, czyli szybkie, ale co najważniejsze świadome finansowanie, które kładzie na łopatki zator płatniczy.

Dlaczego Faktoring+ da Ci znacznie więcej?

Faktoring+ to natychmiastowe wsparcie finansowe, eliminujące ciągłe wyczekiwanie na zapłatę faktur. Błyskawicznie poprawia kondycję płatniczą i zdolność do terminowego regulowania zobowiązań Przedsiębiorców. Ale to nie wszystko. Faktoring+ to prawdziwy killer zatoru płatniczego, bo połączyliśmy go z monitoringiem płatności. Dzięki temu, kiedy otrzymujesz pieniądze z finansowanej faktury, nie martwisz się już o jej terminową spłatę. Dlaczego? Bo to nasze zadanie. To eksperci z Dogmat Systemy czuwają nad tym, aby Twoje pieniądze trafiły do Ciebie na czas. I robimy to dobrze, oto przykład, czyli opinia naszego Klienta:

Rozpoczynając współpracę z Dogmat Systemy zwróciłem uwagę na to, iż nie muszę inwestować swojego kapitału do zwiększenia obrotów oraz nie muszę “użerać się” z klientami, którzy mają przeterminowane płatności i wstrzymywać do nich sprzedaż. Pieniądze natomiast za wystawione FV trafiają na moje konto firmowe bez żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Zwiększyły się znacznie moje obroty, nie wykładając w tym celu swojej gotówki. Firma ściągnęła z moich barków monitorowanie należności klientów, a co za tym idzie również moje nerwy i stres.

Pan Patryk, branża spożywcza

Co to jest świadome korzystanie ze źródeł finansowania?

Świadome finansowanie daje Ci trzy rzeczy:

  • szybki dostęp do pieniędzy
  • czas na rozwój biznesu (to my dbamy o terminowe wpłaty)
  • świadome finansowanie eliminuje stres związany z brakiem płatności

Zastanów się, czy interesuje Cię jedynie szybki dostęp do pieniędzy, które musisz oddać firmie faktoringowej za np. 30 dni (zatem to do Ciebie należy zadbanie o terminową płatność Kontrahenta), czy, może, chcesz czegoś więcej i wybierzesz kompleksowe wsparcie, które nie tylko da Ci dostęp do środków, ale również wesprze Cię w kontaktach z Twoimi Kontrahentami, wyręczy w codziennej pracy i zachowa relacje, które wypracowywałeś tygodniami. Jeżeli cenisz swój czas i swoje pieniądze to warto zastanowić się nad tym, który rodzaj finansowania przyniesie Ci najwięcej korzyści i czy z pełną świadomością wybierasz najlepszą dla siebie ofertę. Na to ważne pytanie każdy Przedsiębiorca musi sobie odpowiedzieć sam.

Taka sama inwestycja, a znacznie większy zysk!

Życie Przedsiębiorcy w dzisiejszych czasach nie jest lekkie. To ciągła gonitwa za czasem, pieniędzmi i brak ustawowego wsparcia w szybkim dochodzeniu należności nieuregulowanych polubownie. Dlatego w prowadzeniu każdego biznesu nie tylko pieniądze są ważne. Równie ważny jest czas, szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzi dochodzenie należności. Dbajmy zatem o to, by dzisiaj, być może w trudniejszej dla nas rzeczywistości, biznes, który rozwijaliśmy latami, nadal przynosił nam satysfakcję, a co najważniejsze zysk. By świadome korzystanie z oferowanych usług, nie tylko przekładało się na szybki dostęp do pieniędzy, ale również dawało nam czas na ważne rzeczy i gwarantowało regularne wsparcie oraz odciążało nas w codziennej pracy.

Dlatego z całą mocą podkreślamy, że Faktoring+ to killer zatoru płatniczego i wsparcie Przedsiębiorców, którzy chcą więcej i sięgają po holistyczne rozwiązania – z zyskiem dla siebie i firmy.

Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to

Heinlein Robert

 

Kinga Janus
Dyrektor działu sprzedaży
oraz obsługi klienta
w firmie rodzinnej
Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Chroń swój interes i odbierz 10% zniżkę!

Zapisz się do newslettera, płać mniej za dochodzenie należności i bądź na bieżąco z wiedzą, dzięki której ochronisz swoje finanse i poczujesz spokój.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)