Faktoring+ to świadome finansowanie faktur!

Faktoring+ to świadome finansowanie faktur!

Faktoring+ to świadome finansowanie faktur i killer zatoru płatniczego.

Świadome korzystanie ze źródeł finansowania pomaga przetrwać złą passę, która w wielu firmach rozprzestrzenia się jak wirus. Rzeczywistość jest taka, że Przedsiębiorca, który systematycznie, każdego dnia, tygodnia czy miesiąca, wystawia faktury z odroczonym terminem płatności, musi czekać, a nawet „prosić się” o swoje pieniądze. Wieczne wyczekiwanie i przelewanie z pustego w próżne to nic innego jak zator płatniczy! Brak terminowych płatności może doprowadzić do frustracji nawet najbardziej spokojnego i opanowanego właściciela firmy! Właśnie dlatego stworzyliśmy Faktoring+, czyli szybkie, ale co najważniejsze świadome finansowanie, które kładzie na łopatki zator płatniczy.

Dlaczego Faktoring+ da Ci znacznie więcej?

Faktoring+ to natychmiastowe wsparcie finansowe, eliminujące ciągłe wyczekiwanie na zapłatę faktur. Błyskawicznie poprawia kondycję płatniczą i zdolność do terminowego regulowania zobowiązań Przedsiębiorców. Ale to nie wszystko. Faktoring+ to prawdziwy killer zatoru płatniczego, bo połączyliśmy go z monitoringiem płatności. Dzięki temu, kiedy otrzymujesz pieniądze z finansowanej faktury, nie martwisz się już o jej terminową spłatę. Dlaczego? Bo to nasze zadanie. To eksperci z Dogmat Systemy czuwają nad tym, aby Twoje pieniądze trafiły do Ciebie na czas. I robimy to dobrze, oto przykład, czyli opinia naszego Klienta:

Rozpoczynając współpracę z Dogmat Systemy zwróciłem uwagę na to, iż nie muszę inwestować swojego kapitału do zwiększenia obrotów oraz nie muszę “użerać się” z klientami, którzy mają przeterminowane płatności i wstrzymywać do nich sprzedaż. Pieniądze natomiast za wystawione FV trafiają na moje konto firmowe bez żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Zwiększyły się znacznie moje obroty, nie wykładając w tym celu swojej gotówki. Firma ściągnęła z moich barków monitorowanie należności klientów, a co za tym idzie również moje nerwy i stres.

Pan Patryk, branża spożywcza

Co to jest świadome korzystanie ze źródeł finansowania?

Świadome finansowanie daje Ci trzy rzeczy:

  • szybki dostęp do pieniędzy
  • czas na rozwój biznesu (to my dbamy o terminowe wpłaty)
  • świadome finansowanie eliminuje stres związany z brakiem płatności

Zastanów się, czy interesuje Cię jedynie szybki dostęp do pieniędzy, które musisz oddać firmie faktoringowej za np. 30 dni (zatem to do Ciebie należy zadbanie o terminową płatność Kontrahenta), czy, może, chcesz czegoś więcej i wybierzesz kompleksowe wsparcie, które nie tylko da Ci dostęp do środków, ale również wesprze Cię w kontaktach z Twoimi Kontrahentami, wyręczy w codziennej pracy i zachowa relacje, które wypracowywałeś tygodniami. Jeżeli cenisz swój czas i swoje pieniądze to warto zastanowić się nad tym, który rodzaj finansowania przyniesie Ci najwięcej korzyści i czy z pełną świadomością wybierasz najlepszą dla siebie ofertę. Na to ważne pytanie każdy Przedsiębiorca musi sobie odpowiedzieć sam.

Taka sama inwestycja, a znacznie większy zysk!

Życie Przedsiębiorcy w dzisiejszych czasach nie jest lekkie. To ciągła gonitwa za czasem, pieniędzmi i brak ustawowego wsparcia w szybkim dochodzeniu należności nieuregulowanych polubownie. Dlatego w prowadzeniu każdego biznesu nie tylko pieniądze są ważne. Równie ważny jest czas, szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzi dochodzenie należności. Dbajmy zatem o to, by dzisiaj, być może w trudniejszej dla nas rzeczywistości, biznes, który rozwijaliśmy latami, nadal przynosił nam satysfakcję, a co najważniejsze zysk. By świadome korzystanie z oferowanych usług, nie tylko przekładało się na szybki dostęp do pieniędzy, ale również dawało nam czas na ważne rzeczy i gwarantowało regularne wsparcie oraz odciążało nas w codziennej pracy.

Dlatego z całą mocą podkreślamy, że Faktoring+ to killer zatoru płatniczego i wsparcie Przedsiębiorców, którzy chcą więcej i sięgają po holistyczne rozwiązania – z zyskiem dla siebie i firmy.

Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to

Heinlein Robert

 

Kinga Janus
Dyrektor działu sprzedaży
oraz obsługi klienta
w firmie rodzinnej
Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy