Faktoring+

Faktoring –
natychmiastowy dostęp do gotówki

Faktoring jest prosty. Firma faktoringowa finansuje Twoje niewymagalne jeszcze faktury, które wystawiłeś z odroczonym terminem płatności i to ona, nie Twój klient, wpłaca środki na Twoje konto. Dzięki temu nie czekasz na zapłatę od kontrahenta. Uzyskujesz natychmiastowy dostęp do gotówki – zaraz po wykonaniu usługi czy sprzedaży produktu. Gotówka to kapitał, który przeznaczasz na dalsze zwiększanie zysku.

Faktoring+ z Dogmat Systemy

Zapewniamy, że na Twoją wiadomość odpowiemy do 24 godzin. Twoje dane są bezpieczne. Zostają u nas i tylko u nas.

Adres: ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 62-002 Suchy Las
Godziny pracy: poniedziałek-piątek od 8.00-16.00
Telefon: +48 61 651 20 20
Telefon komórkowy: +48 722 33 55 33
Telefon komórkowy: +48 607 757 857
E-mail: faktoring@dogmatsystemy.pl


Akceptuję regulamin
Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda na kontakt mailowy
Zgoda na kontakt telefoniczny

Finansowanie dla Micro, Małych i Średnich przedsiębiorstw

Istnieje faktoring i Faktoring+. Obydwa zapewniają Ci finansowanie. Z jedną różnicą. Pierwszy z nich gwarantuje Ci szybki przelew gotówki na konto. Drugi, gwarantuje Ci coś znacznie więcej: szybki przelew gotówki, solidną ochronę Twoich pieniędzy i stałe wsparcie Twojego własnego doradcy. Zawsze, gdy tego potrzebujesz. Faktoring+ to nie tylko transakcja płatnicza. To dźwignia finansowa, która pozwoli Ci bezpiecznie iść naprzód, stale generować zysk i budować przewagę konkurencyjną

Gotówka w 1 dzień
zamiast 60 dni

Jeśli masz faktoring+, masz asa w rękawie. Zyskujesz trzy ważne rzeczy w biznesie: czas, pieniądze i wiedzę. Dzięki szybkiemu finansowaniu możesz działać. Nic Cię nie ogranicza. Jesteś niezależny, bo nie czekasz 60 dni na zapłatę, tylko 24 godziny.

Więcej

Weryfikacja kontrahenta i doradztwo, które procentuje

Podstawą skutecznego faktoringu jest zbadanie sytuacji finansowej Twojego kontrahenta. Weryfikacja zwiększa bezpieczeństwo i chroni Twój kapitał. Badamy płynność finansową i wypłacalność Twojego nowego klienta. Przedstawiamy ewentualne ryzyko.

Więcej

Faktoring+ w kilku krokach

Dlaczego faktoring+ to nie wydatek, ale inwestycja

Faktoring+ to inwestycja. Szybko zobaczysz, jak procentuje. Dlaczego?
Ponieważ masz w swoich rękach kapitał, który daje Ci przewagę. Dzięki faktoringowi zwiększysz swój zysk

Płacisz mniej za usługi u dostawców, bo ekspresowo regulujesz FV

Zwiększasz zysk, bo wydłużasz termin płatności za Twoje usługi i podnosisz stawki

Płacisz mniej, bo masz kapitał
i zamawiasz więcej

Zysk z faktoringu+ niejednokrotnie
przewyższa jego koszt

Zyskujesz nowe możliwości finansowania – zwiększasz wiarygodność finansową

Faktoring+ jest lekki – prowizję za usługę doliczasz do marży

Faktoring+ to luz i wolność, szczególnie, kiedy podjedziesz do tego mądrze i wesprzesz się doświadczeniem ludzi, którzy zajmują się zarządzaniem wierzytelnościami od 20 lat. Jeśli chcesz je poczuć, skontaktuj się z nami. Faktoring+, to inny poziom finansowania, który stworzyliśmy po to, aby Twoje życie było prostsze. Sprawdź to.

Referencje

O skuteczności naszej pracy nie świadczą tylko słowa, które teraz czytasz, ale przede wszystkim to, co mówią o nas Partnerzy.

Twój osobisty opiekun – realne i mocne wsparcie

Większość firm oferuje system on-line do obsługi faktoringu. My tego nie robimy. Z wyboru. Dlaczego? Bo biznes to relacje. Chcemy Cię poznać. Bo tylko wtedy doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Stawiamy na ludzi. Dlatego zamiast systemu on-line otrzymasz osobistego opiekuna, który pomoże Ci, kiedy będziesz potrzebować doradztwa. Opiekun to ekspert nie tylko w zakresie faktoringu, ale także zarządzania wierzytelnościami. Rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na Twoje pytania. Da Ci realne i mocne wsparcie.

Przejrzyste warunki współpracy

Z Dogmat Systemy wiesz, za co płacisz. Umowa zabezpiecza zarówno Twój, jak i nasz biznes, bo precyzyjnie określa warunki współpracy. Współpraca jest prosta. Finansujemy wierzytelność po zbadaniu sytuacji kontrahenta. Otrzymujesz do 99%[1] wartości faktury (prowizja za udzielenie finansowania zależy od terminu płatności z jakim wystawiasz swoje faktury). Na podstawie obrotów Twojego przedsiębiorstwa ustalamy limit faktoringowy, ale płacisz wyłącznie za wartość wykazaną na fakturze. W dniu przekazywania środków na Twoje konto pobieramy prowizję. Limit faktoringowy nie ma wpływu na koszt finansowania i jest elastyczny. W trakcie współpracy możemy go zwiększyć. Powierzasz nam tyle faktur, ile chcesz. W zależności od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na faktoring rozproszony, jak i powierzyć nam jedynie jedną wierzytelność. W każdym momencie możesz zrezygnować ze współpracy. To Twoja firma i Twój kapitał. Jesteśmy po to, aby być Twoim wsparciem. Bierzesz od nas to, co uznasz za najlepsze. Dodatkowo, masz do wyboru dwie opcje. Możesz skorzystać z usługi faktoring+ lub zdecydować się na coś więcej, na pakiet zarządzania wierzytelnościami. Pakiet to kompleksowa usługa (łącznie z faktoringiem), która w jeszcze większym stopniu zabezpieczy Twoją płynność finansową. Otrzymasz też lepsze warunki finansowania faktur.

[1] Oferta dla klientów korzystających z pakietu Twoje Bezpieczne Należności

Faktoring+ z Dogmat Systemy

Zapewniamy, że na Twoją wiadomość odpowiemy do 24 godzin. Twoje dane są bezpieczne. Zostają u nas i tylko u nas.

Adres: ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 62-002 Suchy Las
Godziny pracy: poniedziałek-piątek od 8.00-16.00
Telefon: +48 61 651 20 20
Telefon komórkowy: +48 722 33 55 33
Telefon komórkowy: +48 607 757 857
E-mail: faktoring@dogmatsystemy.pl


Akceptuję regulamin
Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda na kontakt mailowy
Zgoda na kontakt telefoniczny

Gwarantujemy Ci natychmiastową gotówkę, doradztwo ekspertów
i wsparcie w zarządzaniu wierzytelnościami

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen