Odpowiedzialny Biznes – Wyróżnienie :-)

Odpowiedzialny Biznes – Wyróżnienie :-)

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z Wami wyróżnieniem otrzymanym w konkursie: Firma Rodzinna Roku 2018, w kategorii „Kreator Odpowiedzialności Biznesowej i Społecznej”. Jako wyróżnieni laureaci, znaleźliśmy się w zacnym gronie takich firm, jak LPP, Paradyż Ceramika, TDJ czy Maro Fabryka Mebli Biurowych.

Dziękujemy Instytutowi Biznesu Rodzinnego oraz kapitule konkursu za docenienie naszej pracy w kreowaniu odpowiedzialności biznesowej i społecznej.

Najważniejsze jest jednak to, że wartości, z którymi się utożsamiamy, w codziennej pracy, wspierając naszych Partnerów Biznesowych  – procentują 🙂

Naszą „Dogmatową Rodzinę” tworzy każdy z NAS bez wyjątku! To dzięki wspólnej, zespołowej pracy rozwijamy skrzydła 🙂

Kinga Janus
współtwórca firmy
Dogmat Systemy S.A.

 

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy