Rodzinna firma na rodzinnym kongresie

Rodzinna firma na rodzinnym kongresie

Rodzinna firma Dogmat Systemy na VI Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych.

Każdego roku z przyjemnością i zaciekawieniem uczestniczymy w Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych, który zawsze odbywa się w marcu, w stolicy Wielkopolski, czyli w Poznaniu. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie tym wydarzeniem. Bardzo nas to cieszy.

Silna Rodzina, Silna Firma

W bieżącym roku hasło przewodnie kongresu brzmiało tak: Silna Rodzina, Silna Firma. Czyli jak wartości rodzinne mogą zwiększyć wartość firmy.

To hasło jest nam bardzo bliskie, bo przez lata budowania naszej firmy Dogmat Systemy, to właśnie wartości rodzinne, które zaszczepili nam nasi bliscy, wyznaczały kierunek rozwoju i wpływały na strategiczne decyzje. Wiemy, również, że takie podejście procentuje. Doskonałym przykładem jest zadowolenie naszych Klientów, którzy, korzystając z naszych usług, mają pewność, że rzetelnie, uczciwie i z szacunkiem do drugiego człowieka, zostaną monitorowane ich należności.

Różne historie

Dzięki kongresowi mogliśmy poznać historie firm rodzinnych, w tym również historie wielopokoleniowych, europejskich przedsiębiorstw. W bieżącym roku  wsłuchiwaliśmy się w opowieść dwóch niemieckich firm: HIPP oraz Hager Group, organizacji, które prowadzą swoje biznesy już od 4. pokoleń. W naszym kraju możemy spotkać już 3-pokoleniowe firmy rodzinne, które, pomimo nieustannego rozwoju i wszechobecnej cyfryzacji, zachowują rodzinne wartości i tworzą przyjazną dla wszystkich firmę: bez względu na jej wielkość.
To właśnie wyróżnia firmy rodzinne od dużych korporacji.

Jesteśmy wszyscy zgodni co do tego, że firmy rodzinne, w dobie globalizacji i cyfryzacji, będą stale rosły w siłę, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Najważniejsze jest to, aby zachować pamięć o wartościach i międzypokoleniowym dziedzictwie.

Kinga Janus

Dyrektor działu Sprzedaży
i Obsługi Klienta w rodzinnej firmie
Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Chroń swój interes i odbierz 10% zniżkę!

Zapisz się do newslettera, płać mniej za dochodzenie należności i bądź na bieżąco z wiedzą, dzięki której ochronisz swoje finanse i poczujesz spokój.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)