Rodzinna firma na rodzinnym kongresie

Rodzinna firma na rodzinnym kongresie

Rodzinna firma Dogmat Systemy na VI Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych.

Każdego roku z przyjemnością i zaciekawieniem uczestniczymy w Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych, który zawsze odbywa się w marcu, w stolicy Wielkopolski, czyli w Poznaniu. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie tym wydarzeniem. Bardzo nas to cieszy.

Silna Rodzina, Silna Firma

W bieżącym roku hasło przewodnie kongresu brzmiało tak: Silna Rodzina, Silna Firma. Czyli jak wartości rodzinne mogą zwiększyć wartość firmy.

To hasło jest nam bardzo bliskie, bo przez lata budowania naszej firmy Dogmat Systemy, to właśnie wartości rodzinne, które zaszczepili nam nasi bliscy, wyznaczały kierunek rozwoju i wpływały na strategiczne decyzje. Wiemy, również, że takie podejście procentuje. Doskonałym przykładem jest zadowolenie naszych Klientów, którzy, korzystając z naszych usług, mają pewność, że rzetelnie, uczciwie i z szacunkiem do drugiego człowieka, zostaną monitorowane ich należności.

Różne historie

Dzięki kongresowi mogliśmy poznać historie firm rodzinnych, w tym również historie wielopokoleniowych, europejskich przedsiębiorstw. W bieżącym roku  wsłuchiwaliśmy się w opowieść dwóch niemieckich firm: HIPP oraz Hager Group, organizacji, które prowadzą swoje biznesy już od 4. pokoleń. W naszym kraju możemy spotkać już 3-pokoleniowe firmy rodzinne, które, pomimo nieustannego rozwoju i wszechobecnej cyfryzacji, zachowują rodzinne wartości i tworzą przyjazną dla wszystkich firmę: bez względu na jej wielkość.
To właśnie wyróżnia firmy rodzinne od dużych korporacji.

Jesteśmy wszyscy zgodni co do tego, że firmy rodzinne, w dobie globalizacji i cyfryzacji, będą stale rosły w siłę, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Najważniejsze jest to, aby zachować pamięć o wartościach i międzypokoleniowym dziedzictwie.

Kinga Janus

Dyrektor działu Sprzedaży
i Obsługi Klienta w rodzinnej firmie
Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy