TBN – Pierwsze Takie Wsparcie dla MŚP

TBN – Pierwsze Takie Wsparcie dla MŚP

Zaczęło się od pomysłu

Jakiś czas temu temu pojawił się w naszych głowach pomysł stworzenia usługi, która będzie dedykowana wyłącznie dla Przedsiębiorców z sektora MŚP. Dlaczego? Bo właścicielom małych i średnich firm nie jest łatwo. Wiemy to z rozmów i z doświadczenia. MŚP potrzebuje wsparcia. To fakt.
Zaczęliśmy działać i zrobiliśmy to. Stworzyliśmy usługę, która zabezpiecza interesy Przedsiębiorców, wzmacnia ich biznesy
i równocześnie pozwala na większy luz oraz spokój.

Włącz play, sprawdź, jak TBN zmieni Twój biznes.

Twoje Bezpieczne Należności – Tego Jeszcze Nie Było

Przedstawiamy Ci TBN (Twoje Bezpieczne Należności). TBN to pierwsza w Polsce tak kompleksowa usługa dla Przedsiębiorców z sektora MŚP.

TBN:

  • Zabezpiecza płynność finansową
  • Generuje zysk
  • Przyspiesza rozwój
  • Sprawia, że prowadzenie biznesu jest prostsze

 

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy