Więcej Środków Na Leczenie Pacjentów

Więcej Środków Na Leczenie Pacjentów

Więcej Środków Na Leczenie Pacjentów

W ramach specustawy rząd przeznaczy więcej środków na leczenie pacjentów.
W ramach dodatkowej puli środków w pierwszej kolejności zostanie zwiększona liczba świadczeń, do których są największe kolejki oraz kilkumiesięczne czy kilkunastomiesięczne zapisy.
Środki na leczenie pacjentów w wysokości 2,8 miliarda złotych mają trafić do służby zdrowia w czasie wprowadzania zapowiedzianej już wcześniej zmiany, czyli utworzenia tzw. „sieci szpitali”.

Miejmy nadzieję, że zapowiedziane 2,8 miliarda złotych nie będzie jednorazową akcją promującą sieć szpitali oraz życzmy sobie aby jak najwięcej środków rząd przeznaczał na leczenie pacjentów.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem:
https://www.rynekzdrowia.pl/polityka-zdrowotna/bukiel-o-srodkach-na-siec-szpitali-w-ramach-specustawy,176065,14.html

Paweł Janus
Prezes Zarządu
Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy