Zespół

Poznaj Nas

Pracujemy wspólnie od wielu lat, budując nasz sukces. Nasze kompetencje i wiedza wzajemnie się uzupełniają a jasno wyznaczony cel oraz chęć współpracy powoduje, że jesteśmy zdeterminowani i skuteczni w odnajdywaniu najlepszych rozwiązań!

Kinga Janus

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży windykacyjnej w sektorze alkoholowym oraz w marketingu i sprzedaży dóbr luksusowych, w tym na rynkach wschodnich.

Monika Giec

Menedżer zarządzający zespołami windykacji i audytu, z branżą windykacyjną związana od ponad 13 lat. Znawca problematyki oszustw i nadużyć finansowych, uczestniczyła w budowie procesów w audytach śledczych dla Instytucji Finansowych.

Dawid Janus

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, w tym na rynkach wschodnich. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zarządzania finansami oraz optymalizacji procesów. Założyciel i akcjonariusz firmy.

Paweł Janus

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży windykacji i audytu oraz usługach finansowych w sektorze medycznym. Założyciel i akcjonariusz firmy.

Monika Walczak-Jerszyńska

Koordynuje działania negocjatorów terenowych, wspierając ich pracę w aspektach biurowo-administracyjnych. Specjalista w zakresie prawnego dochodzenia należności, szczególnie w aspektach karnych.

Joanna Komisarek

Z branżą windykacyjną związana od ponad 13 lat. Współpracuje z Kancelariami Prawnymi i Komornikami Sądowymi. Wspiera proces postępowania egzekucyjnego i cywilnego, także poprzez dostarczenie informacji o stanie majątkowym i danych kontaktowych Dłużników. Opiekun Klientów Strategicznych.

Z branżą finansową związana od ponad 7 lat. Odpowiedzialna za jakość i terminowość rozliczeń w usługach: Faktoring+ oraz MEDFIN. Opiekun Klientów Strategicznych.

Dorota Skonieczna-Bączyk

Koordynuje działania negocjatorów terenowych, zorientowana na optymalizację procesów i wyników skuteczności.
Opiekun Klientów Strategicznych.

Karolina Gzela-Jarmołowicz

Odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie biura, prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań. Tworzenie i redagowanie pism, zbieranie i analizowanie danych.

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, działający na terenie Polski i UE. Kompetencje zespołu, wniosły nową jakość w usługi audytowe na rynku polskim. Zespół odniósł liczne sukcesy, skutecznie optymalizując procesy audytowe, a także realizując rozwiązania adekwatne dla ujawnionej problematyki, co potwierdza wykryciem istotnych nieprawidłowości i nadużyć na skalę międzynarodową.

Negocjatorzy Terenowi

Doświadczony zespół negocjatorów, działających na terenie Polski i Unii Europejskiej, wyspecjalizowanych w dochodzeniu należności, a także odzyskaniu przedmiotów zabezpieczenia.

Joanna Wojciechowska

Pracownik działu sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem w bezpośredniej obsłudze Klienta. Nastawiona na budowanie długotrwałych relacji z Klientami w zakresie proponowanych usług: Twoje Bezpieczne Należności oraz Faktoring+. Odpowiedzialna za sporządzanie ofert handlowych, zawieranie umów oraz współpracę z działem operacyjnym.

Ewa Błaszkowska

Pracownik działu sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem w bezpośredniej obsłudze Klienta. Nastawiona na budowanie relacji z Klientami w zakresie proponowanych usług: Twoje Bezpieczne Należności oraz Faktoring+. Odpowiedzialna za sporządzanie ofert handlowych, zawieranie umów oraz współpracę z działem operacyjnym.

Nie mogło jej tu zabraknąć. Oto Alma :-). Alma jest przyjacielem i członkiem naszego zespołu.

Każdy z nas ma swoje biurko i narzędzia pracy, natomiast Alma ma… swoją miseczkę i ogródek, na który z radością wychodzi :-).

Żeby nie było: Alma pracuje: codziennie rozwesela nas swoim merdającym ogonkiem i charakterystycznym psim uśmiechem, który nie schodzi z jej buźki! 🙂

Copyrights ©2017: Dogmat Systemy | Project by GateOpen