Zespół

Poznaj Nas

Pracujemy wspólnie od wielu lat, budując nasz sukces. Nasze kompetencje i wiedza wzajemnie się uzupełniają a jasno wyznaczony cel oraz chęć współpracy powoduje, że jesteśmy zdeterminowani i skuteczni w odnajdywaniu najlepszych rozwiązań!

Kinga Janus

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży windykacyjnej w sektorze alkoholowym oraz w marketingu i sprzedaży dóbr luksusowych, w tym na rynkach wschodnich.

Monika Giec

Menedżer zarządzający zespołami windykacji i audytu, z branżą windykacyjną związana od ponad 13 lat. Znawca problematyki oszustw i nadużyć finansowych, uczestniczyła w budowie procesów w audytach śledczych dla Instytucji Finansowych.

Dawid Janus

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, w tym na rynkach wschodnich. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zarządzania finansami oraz optymalizacji procesów. Założyciel i udziałowiec firmy.

Paweł Janus

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży windykacji i audytu oraz usługach finansowych w sektorze medycznym. Założyciel i udziałowiec firmy.

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, działający na terenie Polski i UE. Kompetencje zespołu, wniosły nową jakość w usługi audytowe na rynku polskim. Zespół odniósł liczne sukcesy, skutecznie optymalizując procesy audytowe, a także realizując rozwiązania adekwatne dla ujawnionej problematyki, co potwierdza wykryciem istotnych nieprawidłowości i nadużyć na skalę międzynarodową.

Zarządzanie Należnościami Przedsiębiorców z sektora MŚP

Doświadczony zespół skip tracerów, Negocjatorów I stopnia, Negocjatorów II stopnia oraz  konsultantów prawnych.  Zespół wyspecjalizowany w dochodzeniu należności na każdym  etapie, w szczególności w procesie: polubownym, sądowym oraz egzekucyjnym.

Negocjatorzy Terenowi

Doświadczony zespół negocjatorów, działających na terenie Polski i Unii Europejskiej, wyspecjalizowanych w dochodzeniu należności, a także odzyskaniu przedmiotów zabezpieczenia.

Biuro Sprzedaży Twoje Bezpieczne Należności i Faktoring+

Doradcy Klienta, oferujący wsparcie na każdym etapie rozwoju biznesu, dopasowując ofertę: Twoje Bezpieczne Należności oraz Faktoring + indywidualnie do potrzeb każdego Przedsiębiorcy. Z przyjemnością spotkamy się i opowiemy o korzyściach płynących z naszej współpracy. Zapraszamy do spotkania w siedzibie naszej firmy również chętnie spotkamy się w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.

Nie mogło jej tu zabraknąć. Oto Alma :-). Alma jest przyjacielem i członkiem naszego zespołu.

Każdy z nas ma swoje biurko i narzędzia pracy, natomiast Alma ma… swoją miseczkę i ogródek, na który z radością wychodzi :-).

Żeby nie było: Alma pracuje: codziennie rozwesela nas swoim merdającym ogonkiem i charakterystycznym psim uśmiechem, który nie schodzi z jej buźki! 🙂

Współpraca z Dogmat Systemy Services to Pewność, że Podejmujesz Dobrą Decyzję.
Przekonaj się sam jak możesz rozwinąć skrzydła i zwiększyć swój zysk.
Możesz do nas zadzwonić:
+48 651 20 20 lub +48 722 33 55 33
lub napisać na praca@dogmatsystemy.pl
Odpowiemy na każdą Twoją wiadomość.

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen