Dogmat Systemy S.A – Seminarium Antyfraudowe!

Dogmat Systemy S.A – Seminarium Antyfraudowe!

W dniach 26-27 kwietnia br. mieliśmy okazję uczestniczyć w Seminarium Antyfraudowym w Warszawie, organizowanym przez firmę Golden Solutions.

Tematem przewodnim Seminarium były:  Nadużycia i Przestępczość Gospodarcza.

Zagadnienie to nie jest nam obce, ponieważ przeprowadzając audyty oraz zarządzając wierzytelnościami na każdym etapie sprawy weryfikujemy oraz analizujemy zebrane materiały dowodowe, na podstawie których możemy wykluczyć lub zakwalifikować daną sprawę jako fraud.

Drugiego dnia konferencji prelegentem z ramienia Dogmat Systemy S.A. była Monika Giec, która przedstawiła nasze doświadczenia związane z tematem nadużyć oraz przestępstw gospodarczych. W jaki sposób przeciwdziałać oraz zwalczać fraud z perspektywy przeprowadzanych przez Dogmat Systemy audytów oraz windykacji należności.

Podsumowując, było to intersujące i pouczające spotkanie w gronie praktyków. Ciekawe prelekcje oraz możliwość wymiany doświadczeń  w temacie jak zawsze aktualnym. Prelekcje i rozmowy kuluarowe potwierdziły nasze obserwacje dotyczące pojawiających się zagrożeń i konieczności nieustannej pracy nad polityką ryzyka i nadużyć.

 

Kinga Janus
Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2018: Dogmat Systemy | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy