Prawny Podział Spółki Dogmat Systemy S.A. i Wydzielenie Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa

Prawny Podział Spółki Dogmat Systemy S.A. i Wydzielenie Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa

Szanowni Państwo,

W związku z dokonanym podziałem spółki Dogmat Systemy S.A. poprzez wydzielenie zorganizowanej części przedsiębiorstwa do spółki prawa handlowego Dogmat Systemy Services sp. z o.o., w załączeniu przedkładamy pismo informujące o prawnie dokonanym podziale.

Jednocześnie wskazujemy, że w drodze sukcesji uniwersalnej zawarte z Państwem umowy oraz powstałe należności lub zobowiązania, naturalnie zostały przeniesione do Dogmat Systemy Services Sp. z o.o. , gdzie wskazana spółka weszła w miejsce praw i obowiązków Dogmat Systemy S.A..

Tym samym, nie ma potrzeby zawierania jakichkolwiek dodatkowych aneksów do umów.

Życzymy pomyślności, zdrowia i wielu sukcesów w Nowym Roku.

Z poważaniem

Paweł Janus
Prezes Zarządu
Dogmat Systemy Services Sp. z o.o.

 

Dogmat Systemy S.A. informacja o wydzieleniu zorganizowanej części przedsiębiorstwa do spółki Dogmat Systemy Services Sp. z o.o.

Dogmat Systemy Services Sp. z o.o._KRS_odpis_pełny_z dnia 05-01-2021 r.

Dogmat Systemy Services Sp. z o.o._potwierdzenie rejestracji podatnika VAT

DZP pismo w sprawie podziału Dogmat Systemy S.A.

Wesprzyj i udostępnij!

Copyrights ©2021: DOGMAT Systemy Services Sp. z o.o. | Project by GateOpen

Wesprzyj i udostępnij!

Przygotowaliśmy dla Ciebie Kalkulator Przedsiębiorcy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz, czy tracisz firmowe pieniądze i jak możesz to zmienić.

Akceptuję regulamin. Przeczytaj.

Zgoda na kontakt mailowy Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie e-mail informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Dogmat Systemy S.A. odbieranych na telekomunikacyjnych urządzeniach końcowych w szczególności takich jak telefon, komputer, tablet lub smartfon. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu prawa ochrony danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne we wskazanych wyżej celach marketingowych przez Dogmat Systemy S.A. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.
Zgoda na kontakt telefoniczny Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Dogmat Systemy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, komputerów, tabletów lub smartfonów, dla celów marketingu bezpośredniego przedstawionego w komunikacji głosowej na podany przeze mnie numer. Udzielona w tym miejscu zgoda może być przeze mnie odwołana w każdej chwili.

Kliknij w ikonę i pobierz

Kalkularor Przedsiębiorcy